دعوت نوجوانان استان مرکزی به شرکت در مسابقه نامه نگاری اتحادیه جهانی پست

به گزارش کنفرانس هکا، خبرنگاران/مرکزی مدیرکل پست استان مرکزی از برگزاری مسابقه نامه نگاری سال 2022 اتحادیه جهانی پست اطلاع داد و گفت: نوجوانان استان مرکزی نیز همچون سایر استان ها در کشور می توانند در این مسابقه شرکت نمایند.

دعوت نوجوانان استان مرکزی به شرکت در مسابقه نامه نگاری اتحادیه جهانی پست

محمدرضا عباسی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: اتحادیه جهانی پست همه ساله موضوعی را برای برگزاری مسابقه نامه نگاری در سطح کشورهای عضو اتحادیه مطرح می نماید و موضوع مسابقات در بیشتر مواقع با توجه به مسائل و مسائل جهانی و عموما برای گروه سنی نوجوان در نظر گرفته می گردد.

وی اضافه کرد: در این دوره از مسابقه از نوجوانان خواسته شده که نامه ای به یکی از مسئولین نوشته و شرح دهند که چرا و چگونه باید در مورد بحران آب و هوا اقدام نمایند.

مدیرکل پست استان مرکزی توضیح داد: فقط نوجوانان در سنین 9 تا 15 سال امکان شرکت در این مسابقه را دارند و همه نامه ها باید ویژگی های مربوط به نامه نگاری را حفظ نموده و حاوی نام نگارنده در ذیل نامه باشند. مشخصات کامل، شماره تماس و نشانی کامل فرستنده در پشت نامه درج گردد.

عباسی ادامه داد: تمامی نامه ها باید دستنویس و موکدا در راستای موضوع عنوان شده تهیه گردد و حداقل دارای 800 کلمه باشد.

وی بیان نمود: نوجوانان در استان مرکزی می توانند نامه های خود را به وسیله دفاتر پست سراسر کشور به روابط عمومی پست استان خود ارسال نمایند. آخرین مهلت ارسال آثر 8 فروردین 1401 خواهد بود.

عباسی اظهار داشت: نوجوانان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به سایتpost.ir مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 خرداد 1401 بروزرسانی: 1 خرداد 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 13732

به "دعوت نوجوانان استان مرکزی به شرکت در مسابقه نامه نگاری اتحادیه جهانی پست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت نوجوانان استان مرکزی به شرکت در مسابقه نامه نگاری اتحادیه جهانی پست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید