دستیابی به خدمات آزمایشگاهی شتاب گرفت

به گزارش کنفرانس هکا، مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، گفت: با تهیه پلت فرم ارائه خدمات آزمایشگاهی به صورت اعتباری، ارائه این خدمات شتاب گرفت.

دستیابی به خدمات آزمایشگاهی شتاب گرفت

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، رضا اسدی فرد مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری درباره اجرای طرح ارائه خدمات آزمایشگاهی به صورت اعتباری، بیان نمود: در این پلتفرم، سازمان ها و نهادهای مختلف می توانند میزان حمایت خود از پژوهشگران و مجریان طرح های پژوهشی و تحقیق و توسعه را در باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی ثبت نمایند.

وی اضافه نمود: این افراد (حقیقی و حقوقی) با مراجعه به همه آزمایشگاه های عضو شبکه در سراسر کشور، می توانند خدمات آزمایشگاهی مورد احتیاج خود را تا سقف حمایت تعریف شده، دریافت نمایند.

بنا به گفته اسدی فرد، هدفمندسازی حمایت های تحقیق و توسعه و پژوهانه ها، قابل رصد بودن خدمات آزمایشگاهی دریافت شده و همچنین عدم احتیاج به گردآوری حجم زیاد اسناد و فاکتورهای اقتصادی، از دستاوردهای این پلتفرم طراحی شده در شبکه آزمایشگاهی است.

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری در ادامه مطرح کرد: قابل رصد بودن خدمات آزمایشگاهی یکی از مهم ترین دستاوردهای راه اندازی شبکه آزمایشگاهی معاونت علمی است.

پارمیس: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای پارمیس

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 3728

به "دستیابی به خدمات آزمایشگاهی شتاب گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستیابی به خدمات آزمایشگاهی شتاب گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید