دستگاه جیبی تصفیه هوا

به گزارش کنفرانس هکا، امروزه تمیز نگهداشتن هوای محیط اطراف به خصوص با توجه به تشدید الودگی هوا در شهرهای بزرگ کار دشواری است. اما یک دستگاه جیبی کوچک می تواند این مشکل را رفع کند.

دستگاه جیبی تصفیه هوا

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از نیواطلس، امروزه تمیز نگهداشتن هوای محیط اطراف به خصوص با توجه به تشدید آلودگی هوا در شهرهای بزرگ کار دشواری است. اما یک دستگاه جیبی کوچک می تواند این مشکل را رفع کند.

دستگاه تصفیه هوای جیبی ساخته شده آتموتیوب پلاس نام دارد که هم قابل حمل و هم از قابلیت های متنوعی برای تمیز کردن هوای محیط اطراف برخوردار است.

دستگاه یادشده با ایمنی کافی کیفیت هوای محیط اطراف را کنترل نموده و در صورتی که کیفیت هوا از مطلوبیت لازم برخوردار نباشد، در این زمینه به اطرافیان هشدار داده و زنگ هشدار را به صدا درمی آورد.

دستگاه یادشده 99 دلار قیمت دارد که در حال حاضر با تخفیف 79 دلاری به فروش می رسد. آتموتیوب پلاس دارای حسگرهای متعدد و فناوری بلوتوث 5 برای کنترل کیفیت هوا و آنالیز ایمنی محیط اطراف بوده و قادر شناسایی گازهای خطرناک و بعضی ذرات معلق در هوا بوده است.

از جمله گازهای خطرناکی که توسط این دستگاه جیبی کنترل کیفیت هوا قابل شناسایی است می توان به استون، متانول، اتانول بنزن، تولوئن، زایلن و فرمالدئید اشاره نمود.

ayrokh.ir: مجله گردشگری و مسافرتی

cruisero.ir: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس ها

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 3466

به "دستگاه جیبی تصفیه هوا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگاه جیبی تصفیه هوا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید