دردسر جدید نیمار؛ مؤاخده از سوی پلیس به خاطر شیوه برطرف اتهام از خود

به گزارش کنفرانس هکا، ستاره برزیلی تیم فوتبال پاری سن ژرمن به خاطر اقدام اخیرش دوباره خود را به دردسر انداخت.

دردسر جدید نیمار؛ مؤاخده از سوی پلیس به خاطر شیوه برطرف اتهام از خود

به گزارش خبرنگاران و به نقل از نشریه مارکا، پلیس برزیل پرونده ای برای تحقیق درباره اقدام اخیر نیمار در فضای مجازی باز نموده تا به تخلفات او برای انتشار یکسری عکس های خصوصی از یک شهروند برزیلی رسیدگی کند.

روز گذشته اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه یک زن برزیلی با مراجعه به اداره پلیس سائوپائولوی برزیل از نیمار به اتهام تعرض به وی شکایت نموده است. نیمار و وکلای او هم برای رد این ادعا و برطرف اتهام به شیوه خودشان اقدام کردند به طوری که ستاره برزیلی PSG محتوی مکالمه شخصی اش با این زن برزیلی و یکسری عکس های شخصی که او برایش فرستاده بود را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد تا اثبات کند که هیچ تعرضی در کار نبوده است و رابطه طرفین کلاً محبت آمیز بوده است.

این اقدام نیمار اما خود یک نوع تخلف محسوب می گردد و اکنون پلیس نیمار میخواهد او را به خاطر انتشار عکس های خصوصی از شاکی در فضای مجازی مؤاخذه کند. به همین دلیل پلیس برزیل به مجموعه تمرینی گرانژا کوماری جایی که کمپ تیم ملی برزیل برای شرکت در کوپا آمه ریکا برگزار شده، رفته تا با نیمار در مورد اتهامات وارده به او صحبت کند. با این حال گویا نیمار در آنجا حضور نداشته است و حالا خودش باید به اداره پلیس برود.

همچنین پلیس برزیل اعلام نموده که تلفن همراه نیمار توسط اداره کنترل جرایم رایانه ای برزیل مصادره می گردد. یکی از بازپرسان این پرونده گفت: ما می خواهم به تمام محتویات تلفن همراه نیمار دسترسی داشته باشیم نه فقط فیلم های ویرایش شده او.

ظاهراً نیمار در زمانی دیگر از طریق هلی کوپتر و همراه با آرتورو ملو، دنی آلوز و تیاگو سیلوا خودش را زمین تمرینی گرانژا کوماری رسانده است.

سبزوار: سبزوار: با مجله خبری تحلیلی سبزوار بروز باشید

طفره: طفره: تارنمای خبری تحلیلی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 3529

به "دردسر جدید نیمار؛ مؤاخده از سوی پلیس به خاطر شیوه برطرف اتهام از خود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دردسر جدید نیمار؛ مؤاخده از سوی پلیس به خاطر شیوه برطرف اتهام از خود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید