خانه پیشکسوتان ورزش تاسیس می گردد

به گزارش کنفرانس هکا، مشاور وزیر ورزش و مدیرعامل صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور از تاسیس خانه پیشکسوتان اطلاع داد.

خانه پیشکسوتان ورزش تاسیس می گردد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، جمعی از پیشکسوتان ورزش کشور در رشته های مختلف، ظهر امروز(چهارشنبه) ضمن حضور در ساختمان صندوق با سید مصطفی ابطحی، مشاور وزیر و مدیرعامل صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور دیدار و گفت وگو کردند.

در این نشست، پیشکسوتان ورزش کشور در مورد مسائل خود از جمله موضوع بیمه سلامت، تکمیلی و بازنشستگی و مغفول ماندن بحث توجه به پیشکسوتان مواردی را مطرح کردند.

پس از صحبت های انجام شده توسط پیشکسوتان، سید مصطفی ابطحی با بیان اینکه به این دلیل به صندوق آمدم که کارهای مثبتی برای این قشر از جامعه انجام بدهم، گفت: موضوع پیشکسوتان ورزش حلقه مفقود شده که طی سال های گذشته توجه زیادی به این بخش نشده است. اعتقاد دارم که پیشکسوتان بزرگ خانواده ورزش هستند و باید در صندلی اصلی خودشان قرار بگیرند.

وی ادامه داد: به هیچ وجه فردی تصمیم نمی گیرم و از تمامی افراد کارشناس برای برنامه های پیش روی صندوق مشاوره می گیرم. بنا داریم روزی را در تقویم رسمی کشور به نام روز پیشکسوت ورزش درج کنیم. اقدامات ابتدایی این کار انجام شده است و در کوشش هستیم روز فوت مرحوم تختی را مصادف با این روز در تقویم بگنجانیم. وی همچنین از تاسیس خانه پیشکسوتان اطلاع داد و گفت: به اعتقادم باید به مانند سینما، محلی هم تحت عنوان خانه پیشکسوتان تاسیس گردد تا بتوان تسهیلات مناسبی برای این عزیزان در نظر گرفت.

امیر احتشام زاده، فرامرز ظلی، جعفر کاشانی، حسین کلانی، علی اکبر حیدری، منصور برزگر، ابراهیم جوادی، سلمان حسام، مهدی مناجاتی، بهرام مشتاقی و آرش میراسماعیلی در این دیدار حضور داشتند.

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 1027

به "خانه پیشکسوتان ورزش تاسیس می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خانه پیشکسوتان ورزش تاسیس می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید