جزیده: قبول راهنمایی شهرداری گنبد، یک تصمیم آماتوری بود، می توانیم همه تیم ها را ببریم

به گزارش کنفرانس هکا، سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبد گفت: قبول راهنمایی گنبد، یک چالش جدی برای خودم بود که ببینم آیا می توانم تیم را به یک تیم مدعی تبدیل کنم.

جزیده: قبول راهنمایی شهرداری گنبد، یک تصمیم آماتوری بود، می توانیم همه تیم ها را ببریم

بزرگ جزیده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در خصوص قبول مسئولیت تیم شهرداری گنبد در لیگ برتر والیبال گفت: اصلاً دوست نداشتم در این شرایط راهنمایی تیم را برعهده بگیرم. تمایل من این بود که بازیکنان را خودم جذب کنم و تیم را خودم ببندم چون یک تیم باید با برنامه های سرمربی بسته گردد.

سرمربی تیم والیبال گنبد ادامه داد: برنامه خود را پیش از شروع فصل به مسئولان تیم ارائه کردم. پیشنهادم بودجه 10 میلیارد تومانی برای تیم بود که مورد موافقت قرار نگرفت. در ادامه فصل اما مسئولان به این نتیجه رسیدند که مرا به عنوان سرمربی تیم انتخاب نمایند. صادقانه بگویم که جدایی سرمربی پیشین تیم هم اصلا مورد رضایت من نبود.

جزیره گفت: با قبول راهنمایی تیم شهرداری، یک تصمیم آماتوری گرفتم و یک کار آماتوری انجام دادم. با این حال اعتقاد دارم باید شرایط سخت را نیز تجربه کنم. در واقع قبول راهنمایی تیم شهرداری، یک چالش جدی برای خودم بود که ببینم آیا می توانم گنبد را به یک تیم مدعی تبدیل کنم. فرایند خوبی را در پیش گرفته ایم و بازیکنان به شدت تمایل به یادگیری هستند. با این حال قضاوت در خصوص تیم هنوز خیلی زود است.

مربی تیم ملی والیبال توضیح داد: هر مربی ای که معتقد است همه چیز را می داند قطعاً به بیراهه می رود. من نیز وقتی راهنمایی شهرداری گنبد را قبول کردم از همه مجموعه تیم یاری خواستم چون در غیر این صورت نمی توان پیروز بود.

جزیده در خصوص پیروزی های ارزشمند شاگردانش مقابل پیکان و فولاد سیرجان در لیگ برتر گفت: بازیکنانم را از نظر فکری آماده کردم و خوشبختانه در این دو بازی سخت، همه آنها جواب دادند. شاید در بازی بعدی ببازیم، به همین دلیل نباید در غرور این دو پیروزی باقی بمانیم. حریفان را به خوبی بررسی نموده بودیم و همه بازیکنان در پست های خود عالی عمل کردند. می توانیم همه تیم ها را ببریم اگر بازیکنان فکر قوی داشته باشند.

لیبرو پیشین تیم ملی یادآور شد: بازی با سیرجان شرایط خاصی داشت و بازیکنان این تیم از نظر آمار خیلی بهتر از ما بودند ولی در طرف مقابل خطاهای زیادی نیز مرتکب شدند. این خطاها باعث شد برنده شویم. در واقع در روزی که عملکرد خوبی نداشتیم، توانستیم شخصیت خود را به حریف ثابت کنیم و برنده شویم.

جزیده در خصوص رقابت های فصل آینده تیم ملی گفت: توقعات از تیم ملی، مثل همواره بالاست. تیم در المپیک، نتایج خوبی نگرفته است. به همین دلیل باید در لیگ ملت ها و مسابقات قهرمانی دنیا 2022 با هدف گذاری معین شرکت کنیم تا نتیجه بگیریم و توقعات را برآورده کنیم. باید از همه پتانسیل ها استفاده کرد و ملاک بازیکنان برای حضور در تیم ملی سن و سال نیست. تیم ملی با قهرمان شدن در آسیا شخصیت خود را نشان داد ولی حد ما فراتر از قاره آسیاست.

او در خصوص مسابقات قهرمانی آسیا گفت: کادر فنی در این رقابت ها بسیار راحت عمل کرد چون بهروز عطایی سرمربی تیم کارش را به خوبی بلد است. ما تنها روی فکر و روان بچه ها کار کردیم تا لیگ ملت ها و المپیک سال قبل را فراموش نمایند. بازیکنان نیز با کادر فنی همراهی کردند و می خواستند که قهرمان شوند. فشار زیادی روی همه ما بود ولی با هماهنگی کامل تیمی، بسیار راحت عمل کردیم و قهرمان شدیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 دی 1400 بروزرسانی: 10 دی 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 12945

به "جزیده: قبول راهنمایی شهرداری گنبد، یک تصمیم آماتوری بود، می توانیم همه تیم ها را ببریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزیده: قبول راهنمایی شهرداری گنبد، یک تصمیم آماتوری بود، می توانیم همه تیم ها را ببریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید