تیم ملی والیبال مقابل مصر هم باخت، دو ست به راحتی از دست رفت

به گزارش کنفرانس هکا، به گزارش خبرنگاران، تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود در مسابقات جام جهانی والیبال از ساعت 5:30 امروز چهارشنبه مقابل مصر صف آرایی کرد و با نتیجه 3 بر یک مغلوب شد. مصری ها در روز نخست رقابت ها نیز استرالیا را شکست داده بودند و ملی پوشان ایران نیز مقابل روسیه مغلوب شده بودند.

تیم ملی والیبال مقابل مصر هم باخت، دو ست به راحتی از دست رفت

* ست نخست؛ 25 بر 22 به سود ایران

ایگور کولاکوویچ با ترکیب میلاد عبادی پور، سعید معروف، علی شفیعی، علی اصغر مجرد، پوریا فیاضی و محمدرضا حضرت پور بازی را شروع کرد. نخستین امتیاز در این ست برای ایران ثبت شد. ملی پوشان از ابتدا تیم برتر زمین بودند و نخستین تایم استراحت فنی را با نتیجه 8 بر 5 پیروز پشت سرگذاشتند. در ادامه نیز تیم ملی کار سختی مقابل مصر نداشت و با حفظ 3 امتیاز اختلاف سرمربی تیم مصر را در امتیاز 13 بر 10 مجبور به دریافت تایم استراحت کرد. دومین تایم استراحت فنی نیز با رجحان 16 بر 14 ملی پوشان ایران همراه شد. در نهایت این ست با نتیجه 25 بر 22 به سود ایران به خاتمه رسید.

* ست دوم؛ 26 بر 24 به سود مصر

نخستین امتیاز این ست نیز برای شاگردان ایگور کولاکوویچ و ایران ثبت شد و ملی پوشان کشورمان در ادامه با ایجاد سه اختلاف امتیاز با نتیجه 5 بر 2 پیش افتادند تا سرمربی مصر تقاضای تایم استراحت دهد. پس از این وقفه، مصری ها اختلاف امتیاز را به عدد یک کاهش دادند. نخستین تایم استراحت فنی با نتیجه 8 بر 6 به سود ایران همراه شد. تیم مصر در ادامه پیروز شد بازی را در امتیاز 14 برابر کند و سپس با کسب دو امتیاز متوالی دومین تایم استراحت فنی را با نتیجه 16 بر 14 پیروز پشت سربگذارد. پوریا یلی با کسب دو امتیاز متوالی پیروز شد دو امتیاز عقب مانده ایران را جبران تا بازی در امتیاز 18 برابر گردد. مجرد نیز با یک تک دفاع بار دیگر ایران را با نتیجه 19 بر 18 تیم برتر زمین کرد. ملی پوشان ایران در حالی با نتیجه 24 بر 22 در آستانه پیروزی در این ست بودند اما با دفاع خوب مصر روبرو شدند و در نهایت با نتیجه 26 بر 24 مغلوب شدند.

* ست سوم؛ 25 بر 18 به سود مصر

نخستین امتیاز در این ست برای مصر ثبت شد و در ادامه نیز مانند اواخر ست دوم مصری ها عملکرد خوبی در دفاع داشتند و پیروز شدند با اختلاف 4 امتیاز نخستین تایم استراحت فنی را با نتیجه 8 بر 4 پیروز شوند. مصر با همین اختلاف امتیاز دومین تایم استراحت فنی را نیز با نتیجه 16 بر 12 پیروز شد. سعید معروف در این ست بر روی نیمکت نشست تا کریمی بجای او بازی کند. سرویس و دفاع خوب مصر باعث رجحان آنها شد و در نهایت این ست نیز با رجحان 25 بر 18 مصری ها همراه شد.

* ست چهارم؛ 26 بر 24 به سود مصر

نخستین امتیاز در این ست برای ایران ثبت شد. تیم ملی در ست چهارم از ابتدا رجحان خود را حفظ کرد و نخستین تایم استراحت فنی را با نتیجه 8 بر 6 پیروز پشت سر گذاشت. شاگردان ایگور در این ست عملکرد بهتری داشتند و با ارائه بازی سرعتی پیروز شدند تیم برتر زمین باشند و دومین تایم استراحت فنی را با نتیجه 16 بر 12 پیروز شوند. مصر بار دیگر اختلاف امتیاز را کاهش داد و در حالیکه تیم ملی 20 بر 17 پیش بود همانند ست دوم با کار سرعتی مصر روبرو شد و ابتدا بازی در امتیاز 20 برابر شد و مصر در امتیاز 21 پیش افتاد. در نهایت مصر 26 بر 24 به پیروزی رسید و برنده مسابقه شد.

ایران در سومین دیدار خود از ساعت 5:30 بامداد آدینه مقابل کانادا صف آرایی می نماید.

سعید معروف، جواد کریمی، امیر غفور، پوریا یلی، پوریا فیاضی، فرهاد قائمی، میلاد عبادی پور، امیرحسین اسفندیار، علی شفیعی، مسعود غلامی، علی اصغر مجرد، محمدرضا حضرت پور و محمدرضا مؤذن 13 بازیکن ایران در چهاردهمین دوره مسابقات جام جهانی به میزبانی ژاپن هستند. سید محمد موسوی بزرگ ترین غایب ایران در این مسابقات است که به دلیل خستگی و مسائل شخصی با موافقت ایگور کولاکوویچ در این مسابقات حضور ندارد.

اروپا: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 6094

به "تیم ملی والیبال مقابل مصر هم باخت، دو ست به راحتی از دست رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم ملی والیبال مقابل مصر هم باخت، دو ست به راحتی از دست رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید