تلویزیون X در راه است!

به گزارش کنفرانس هکا، ایلان ماسک در ایکس، در پاسخ کوتاهی به پست یک کاربر مبنی بر اینکه ویدیوهای طولانی مدت این پلتفرم را می توان مستقیماً در تلویزیون های هوشمند دیدن کرد، گفت که به زودی این قابلیت ممکن خواهد شد. اپلیکیشن ایکس برای تلویزیون احتمالاً شبیه به اپ تلویزیونی یوتوب خواهد بود.

تلویزیون X در راه است!

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، ایلان ماسک در کوشش برای رقابت با یوتوب و افزایش تمرکز ایکس بر محتواهای ویدیویی، میخواهد به زودی یک اپلیکیشن برای تلویزیون های هوشمند آمازون و سامسونگ عرضه کند. در این اپلیکیشن می توان ویدیوهای طولانی شبکه اجتماعی ایکس را مستقیماً در تلویزیون مشاهده کرد؛ به نظر می رسد که کارکرد این اپ مشابه اپلیکیشن یوتوب برای تلویزیون های هوشمند باشد.

بر اساس گزارش دیجیاتو، ایلان ماسک در ایکس، در پاسخ کوتاهی به پست یک کاربر مبنی بر اینکه ویدیوهای طولانی مدت این پلتفرم را می توان مستقیماً در تلویزیون های هوشمند دیدن کرد، گفت که به زودی این قابلیت ممکن خواهد شد. اپلیکیشن ایکس برای تلویزیون احتمالاً شبیه به اپ تلویزیونی یوتوب خواهد بود. فورچون به نقل از یک منبع مطلع می گوید که ماسک میخواهد با یوتوب رقابت کند.

ایلان ماسک پیش ازاین گفته بود که می خواهد شبکه اجتماعی ایکس را به یک سوپراپ تبدیل کند. ماسک برای تحقق بخشیدن به این موضوع، برنامه های مختلفی در سر دارد؛ برای مثال، مدتی پیش این پلتفرم قابلیت تماس تصویری و صوتی را برای کاربران فراهم کرد و بعلاوه این میلیاردر می خواهد پرداخت های همتابه همتا را در ایکس ارائه دهد.

ماسک برای تبدیل کردن ایکس به یک پلتفرم ویدیومحور، میخواهد افراد مشهوری مانند تاکر کارلسون، مجری و مفسر شبکه فاکس نیوز و دان لمون، مجری سابق CNN را به ایکس بیاورد. او بعلاوه از یوتوبر مشهور، مستر بیست دعوت کرد تا در این پلتفرم ویدیوهای خود را منتشر کند.

البته ایلان ماسک صرفاً به انتشار ویدیو اکتفا نکرده است و به محتواهای متنی نیز توجه دارد. امروز شبکه اجتماعی ایکس قالب نو مقالات را معرفی کرد که در آن کاربران پریمیوم و سازمان های تأییدشده می توانند مقالاتی با 100 هزار کاراکتر همراه با تصاویر و ویدیو منتشر نمایند.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 21 اسفند 1402 بروزرسانی: 21 اسفند 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 15893

به "تلویزیون X در راه است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تلویزیون X در راه است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید