تخفیف ویژه هتل برای مسافران نوروزی مشهد به یک شرط

به گزارش کنفرانس هکا، از آنجا که نوروز 1403 با ماه مبارک رمضان نیز تقارن پیدا نموده تخفیف های ویژه برای مسافران در نظر گرفته ایم. زائرانی که 10 روز در هتل های مشهد اقامت داشته باشند، می توانند تا 30 درصد از هتل ها تخفیف بگیرند. اگر مسافران در این خصوص مشکل داشتند می توانند با جامعه هتلداران خراسان رضوی ارتباط بگیرند تا هماهنگ کنیم که هتل موردنظرشان تخفیف ویژه را برای آنان لحاظ نمایند.

تخفیف ویژه هتل برای مسافران نوروزی مشهد به یک شرط

خبرنگاران: رئیس جامعه حرفه ای هتلداران خراسان رضوی گفت: در حالیکه مجوز افزایش 25 درصدی نرخ هتل ها در امسال را داشته ایم، اما برای جذب بیشتر مسافران افزایش نرخ هتل ها در مشهد را طی امسال هنوز اعمال ننموده ایم.

محمود مادرشاهیان در گفت وگو با ایسنا در مورد شرایط هتل های مشهد در آستانه نوروز 1403 اظهار کرد: در هتل های مشهد 65 هزار تخت رسمی را آماده پذیرایی از مسافران نوروزی نموده ایم. البته ظرفیت تخت های رسمی هتل های مشهد تا 70 هزار تخت نیز قابل افزایش است.

وی ادامه داد: از 265 هتل مشهد، 20 هتل در حال بازسازی هستند که در کوششیم تا نوروز راه اندازی شوند. 245 هتل نیز فعال و از هم اکنون آماده پذیرایی هستند. سعی داریم از تمام هتل های مشهد 260 هتل را آماده پذیرایی از مسافران نوروزی کنیم.

رئیس جامعه حرفه ای هتلداران خراسان رضوی توضیح داد: با توجه به اینکه نرخ هتل ها در سراسر کشور در امسال 25 تا 30 درصد افزایش قیمت داشتند و با وجود اینکه مجوز افزایش 25 درصدی نرخ ها را داریم، اما هتل های مشهد در سال 1402 تا این لحظه هیچ افزایش قیمتی نداشته اند.

مادرشاهیان با اشاره به اینکه سعی داریم نرخ ها را مدیریت کنیم تا بتوانیم مسافران بیشتری جذب کنیم، گفت: هزینه ها بیش از 25 درصد اضافه شده است، اما برای اینکه جذب مسافر و زائر بیشتری داشته باشیم و سطح اشغال هتل ها را بالا نگاه داریم، افزایش نرخ هتل ها را اعمال نکردیم.

وی در مورد افزایش نرخ هتل های مشهد در ایام پیک مانند نوروز 1403 گفت: باید منتظر شرایط بازار بمانیم. از آنجا که نوروز 1403 با ماه مبارک رمضان نیز تقارن پیدا نموده تخفیف های ویژه برای مسافران در نظر گرفته ایم. زائرانی که 10 روز در هتل های مشهد اقامت داشته باشند، می توانند تا 30 درصد از هتل ها تخفیف بگیرند. اگر مسافران در این خصوص مشکل داشتند می توانند با جامعه هتلداران خراسان رضوی ارتباط بگیرند تا هماهنگ کنیم که هتل موردنظرشان تخفیف ویژه را برای آنان لحاظ نمایند.

رئیس جامعه حرفه ای هتلداران خراسان رضوی تاکید نمود: تمام کوشش ما این است که ماندگاری زائر را در مشهد بالا ببریم؛ چراکه ماندگاری زائر به اقتصاد مشهد یاری زیادی خواهد نمود.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 3 اسفند 1402 بروزرسانی: 3 اسفند 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 15316

به "تخفیف ویژه هتل برای مسافران نوروزی مشهد به یک شرط" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخفیف ویژه هتل برای مسافران نوروزی مشهد به یک شرط"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید