افزایش نرخ هتلها در مشهد طی امسال هنوز اعمال نشده است

به گزارش کنفرانس هکا، ایسنا/ براساس آخرین خبر و گزارشات منتشر گشته، افزایش نرخ هتلها در مشهد طی امسال هنوز اعمال نشده است.

افزایش نرخ هتلها در مشهد طی امسال هنوز اعمال نشده است

محمود مادر شاهیان در مورد شرایط هتل های مشهد در آستانه نوروز 1403 اظهار کرد: در هتل های مشهد 65 هزار تخت رسمی را آماده پذیرایی از مسافران نوروزی نموده ایم. البته ظرفیت تخت های رسمی هتل های مشهد تا 70 هزار تخت نیز قابل افزایش است.

وی ادامه داد: از 265 هتل مشهد، 20 هتل در حال بازسازی هستند که در کوششیم تا نوروز راه اندازی شوند. 245 هتل نیز فعال و از هم اکنون آماده پذیرایی هستند. سعی داریم از تمام هتل های مشهد 260 هتل را آماده پذیرایی از مسافران نوروزی کنیم.

رئیس جامعه حرفه ای هتلداران خراسان رضوی توضیح داد: با توجه به اینکه نرخ هتل ها در سراسر کشور در امسال 25 تا 30 درصد افزایش قیمت داشتند و با وجود اینکه مجوز افزایش 25 درصدی نرخ ها را داریم، اما هتل های مشهد در سال 1402 تا این لحظه هیچ افزایش قیمتی نداشته اند.

مادر شاهیان با اشاره به اینکه سعی داریم نرخ ها را مدیریت کنیم تا بتوانیم مسافران بیشتری جذب کنیم، گفت: هزینه ها بیش از 25 درصد اضافه شده است، اما برای اینکه جذب مسافر و زائر بیشتری داشته باشیم و سطح اشغال هتل ها را بالا نگاه داریم، افزایش نرخ هتل ها را اعمال نکردیم.

وی در مورد افزایش نرخ هتل های مشهد در ایام پیک مانند نوروز 1403 اظهار داشت: باید منتظر شرایط بازار بمانیم. از آنجا که نوروز 1403 با ماه مبارک رمضان نیز تقارن پیدا نموده تخفیف های ویژه برای مسافران در نظر گرفته ایم. زائرانی که 10 روز در هتل های مشهد اقامت داشته باشند، می توانند تا 30 درصد از هتل ها تخفیف بگیرند. اگر مسافران در این خصوص مشکل داشتند می توانند با جامعه هتلداران خراسان رضوی ارتباط بگیرند تا هماهنگ کنیم که هتل مورد نظرشان تخفیف ویژه را برای آنان لحاظ نمایند.

رئیس جامعه حرفه ای هتلداران خراسان رضوی تاکید نمود: تمام کوشش ما این است که ماندگاری زائر را در مشهد بالا ببریم؛ چرا که ماندگاری زائر به اقتصاد مشهد یاری زیادی خواهد نمود.

منبع: همگردی
انتشار: 2 اسفند 1402 بروزرسانی: 2 اسفند 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 15293

به "افزایش نرخ هتلها در مشهد طی امسال هنوز اعمال نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش نرخ هتلها در مشهد طی امسال هنوز اعمال نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید