تاج: فدراسیون فوتبال از ظرفیت حضور کولینا در ایران نهایت بهره را می برد

به گزارش کنفرانس هکا، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال گفت که فدراسیون، نهایت استفاده را از حضور پیر لوییجی کولینا در ایران خواهد برد.

تاج: فدراسیون فوتبال از ظرفیت حضور کولینا در ایران نهایت بهره را می برد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج درباره سفر پیر لوییجی کولینا، رئیس کمیته داوران فیفا به ایران گفت: بر اساس برنامه ریزی قبلی و دعوتی که از آقای کولینا در حاشیه برپایی کمیته مسابقات فیفا انجام شده بود، وی امروز (شنبه) برای تماشای دربی پایتخت به کشورمان سفر کرد. در بدو ورود، با ایشان جلسه بسیار خوبی داشتیم و این نشست ها در ساعات آینده ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: در زمان حضور رئیس کمیته داوران فیفا در ایران، علاوه بر اینکه وی دربی را از نزدیک به تماشا خواهد نشست، دو موضوع به صورت ویژه مورد پیگیری قرار می گیرد. بحث اول، موضوع استفاده از یاری داور ویدیویی است که در این باره در مقر فیفا با ایشان مفصل صحبت کردیم و مباحث در طول این سفر ادامه خواهد یافت.

تاج اضافه کرد: موضوع دیگر هم بحث کلیات داوری کشورمان در حوزه های بین المللی بود. به طور حتم در این بخش می بایست برنامه ریزی داشته باشیم تا در بخش های بین المللی بتوانیم گام های بلندتری برای فوتبال ایران برداریم. فدراسیون فوتبال از ظرفیت حضور آقای کولینا در ایران نهایت بهره را خواهد برد و این تعاملات فوتبالی در عرصه های بین المللی در سال جدید با قوت بیشتر در همه ابعاد ادامه خواهد یافت.

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 2547

به "تاج: فدراسیون فوتبال از ظرفیت حضور کولینا در ایران نهایت بهره را می برد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاج: فدراسیون فوتبال از ظرفیت حضور کولینا در ایران نهایت بهره را می برد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید