بواتنگ: رونالدینیو بهترین بازیکن تاریخ است

به گزارش کنفرانس هکا، ستاره غنایی و پیشین میلان به ستایش از رونالدینیو پرداخت و او را بهترین بازیکن تاریخ فوتبال دنیا دانست.

بواتنگ: رونالدینیو بهترین بازیکن تاریخ است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از یورو اسپورت، کوین پرینس بواتنگ یکی از بازیکنانی است که افتخار همبازی شدن با رونالدینیو، اسطوره فوتبال برزیل را دارد. او در میلان با این ستاره برزیلی همبازی شد و او را بهترین بازیکن تاریخ فوتبال دنیا می داند.

بواتنگ گفت: وقتی رونالدینیو به میلان پیوست، در اوج به سر نمی برد. با این حال او را فراتر از هر بازیکنی دیدم. کارهایی با توپ انجام می داد که هیچ بازیکنی توان آن را نداشت. رونالدینیو یک بازیکن کامل بود و من او را به هر بازیکن دیگری ترجیح می دهم.

او ادامه داد: تنها با چند جلسه دیدن و بازی کردن در کنار رونالدینیو، پی بردم که او بدون شک بهترین بازیکن دنیا است. رونالدینیو را بهتر از اسطوره های همچون دیگو مارادونا، پله و زین الدین زیدان می دانم. رونالدینیو در تمرین به راحتی هر کاری با توپ انجام می داد. توپ را از فاصله 80 متری وارد دروازه می کرد و کارهای عجیب و غریب زیادی از خود نشان می داد.

رونالدینیو در سال 2008 بعد از این که سال های درخشانی را با بارسلونا سپری کرد، از این تیم جدا شد و به میلان پیوست. او تا سال 2011 در میلان بازی کرد اما عملکرد او در این تیم ایتالیایی بسیار متفاوت با بارسلونا بود.

ترکیه: ترکیه: سفر بقه سرزمین زیبایی ها، استانبول، آنتالیا، آنکارا، کوش آداسی

مجله دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 7940

به "بواتنگ: رونالدینیو بهترین بازیکن تاریخ است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بواتنگ: رونالدینیو بهترین بازیکن تاریخ است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید