بهسازی آسفالت بزرگراه شهید یاسینی با روش بتن غلطکی

به گزارش کنفرانس هکا، شهردار منطقه 13 از بهسازی بخش عمده آسفالت بزرگراه شهید یاسینی با تکنیک بتن غلطکی (rcc) در طرح استقبال از نوروز 1401 به همت معاونت فنی و عمرانی اطلاع داد.

بهسازی آسفالت بزرگراه شهید یاسینی با روش بتن غلطکی

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه13، محمد هادی علی احمدی شهردار منطقه13 گفت: با توجه به درخواست های مکرر شهروندان و پس از گذشت 13 سال از افتتاح بزرگراه شهید یاسینی، نسبت به تراش و روکش آسفالت این بزرگراه حدفاصل پل شهید زین الدین تا پل شهید لواسانی اقدام شد.

او با بیان اینکه در این عملیات برای نخستین بار از بتن غلطکی برای زیرسازی که علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها مقام تر است و عمر بیشتری دارد استفاده شده است، اضافه نمود: در حال حاضر، مرحله اول این پروژه با استفاده از تکنیک مذکور و به روش مکانیزه در دو لاین سه و چهار بزرگراه شهید یاسینی به طول 835 در عرض 7 متر به اجرا عایدی.

محمد هادی علی احمدی، بهسازی آسفالت بزرگراه شهید یاسینی را یکی از طرح های عمرانی در طرح استقبال از بهار برشمرد و ادامه داد: فاز دوم این پروژه، در باند یک و دو محور جنوب به شمال این بزرگراه همزمان با تعطیلات نوروزی شروع شد که با اتمام آن بخش عمده ای از مسائل های آسفالت این محور رفع می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 31 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 31 اردیبهشت 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 13683

به "بهسازی آسفالت بزرگراه شهید یاسینی با روش بتن غلطکی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهسازی آسفالت بزرگراه شهید یاسینی با روش بتن غلطکی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید