بسته های تازه لگو سوپر ماریو روی شخصیت های منفی سری تمرکز دارند

به گزارش کنفرانس هکا، شرکت لگو (Lego) را می توان یکی از بزرگ ترین شرکت های سازنده اسباب بازی در دنیا دانست. آجرهای لگو برای چندین سال است که بچه ها و حتی بزرگسالان را به خود مشغول نموده و هواداران بسیار زیادی دارند. همین موضوع باعث شده تا این شرکت نه تنها ارزش بسیار زیادی داشته باشد بلکه شرکت های دیگر نیز تمایل به همکاری با آن داشته تا طرح های خود را در قالب لگو به فروش برسانند.

بسته های تازه لگو سوپر ماریو روی شخصیت های منفی سری تمرکز دارند

یکی از استراتژی های شرکت لگو همین همکاری با مجموعه ها و شرکت های مختلف است. به این شکل که آجرهای خود لگو بدون زمینه خاص مجذوب کنندهیت چندانی ندارند ولی اگر نماد یک مجموعه قدیمی یا یک فیلم و سریال باشند، قطعاً مجذوب کنندهیت بیشتری پیدا خواهند کرد. به همین علت است که شرکت لگو نیز با شرکت های مختلف کار نموده تا اثرهای آن ها را در قالب لگو به فروش برساند.

یکی از مجموعه های بسیار محبوب در دنیای گیمینگ مجموعه ماریو (Mario) است. این مجموعه سابقه بسیار زیادی در دنیای گیمینگ داشته و شرکت سازنده نیز چندین سال است که بدون تغییر اساسی در حال فراوری آن است. از طرفی ما شاهد چندین لگوی مختلف از مجموعه ماریو هستیم و لگو نیز در جریان محبوبیت این مجموعه هست.

تا الان هرچه لگو از ماریو ساخته شده بر اساس شخصیت اصلی و دنیای بازی بوده است. حال شرکت نینتندو تصمیم گرفته تا اینبار روی شخصیت های منفی دنیای ماریو تمرکز داشته باشد و طرح های آن ها را به شرکت لگو ارائه دهد. به همین علت در تابستان سال جاری ما شاهد سه مجموعه لگوی تازه از دنیای ماریو هستیم. این مجموعه ها نزدیک به تاریخ سالگرد ماریو عرضه خواهند شد و به نوعی آن را جشن می گیرند.

ست اول لگویی که معرفی شده، به نام قطار بَوزر اکسپرس (Bowser Express Train) است. این ست دارای 1392 قطعه بوده و حدود 120 دلار قیمت خواهد داشت. ظاهر آن نیز بسیار مجذوب کننده و بامزه بوده که باعث شده برای هواداران مجموعه ماریو مجذوب کنندهیت بسیار داشته باشد. در این ست موارد و شخصیت های زیادی از دنیای ماریو وجود داشته و همینطور اینکه ظاهر بسیار جالبی هم دارند.

سمت دوم خانه جن زده کینگ بو (King Boos Haunted Mansion) است. در اصل این خانه همان جایی است که لوییجی در آن به گشت و گذار پردازخته و دارای 932 قطعه است. قیمت آن نیز نسبت به مورد قبلی کمتر بوده و حدود 75 دلار قیمت دارد. همینطور اینکه در آن کینگ بو هم حضور دارد که باعث شده ظاهر بسیار جالبی داشته باشد. نکته جالب اینجاست که شما یکی از سه شخصیت اصلی یعنی ماریو، لوییجی یا پیچ را دریافت خواهید کرد تا بتوانید یک تجربه کامل از خانه جن زده کینگ بو داشته باشید.

مورد آخر نیز مبارزه با روی در قلعه پیچ (Battle with Roy at Peachs Castle) است که دارای 738 قطعه است. قیمت آن نیز از همه کمتر بوده و 65 دلار قیمت دارد ولی از لحاظ مقدار کوچک تر است. این ست لگو یک بازسازی از قلعه پیچ در بازی سوپر ماریو 64 است و طراحی بسیار جالبی دارد. در این ست نیز تود (Toad) و روی حضور دارند و همینطور اینکه یکی از سه کرکتر اصلی نیز در آن وجود دارد.

همانطور که گفته شد این سه ست لگو روی شخصیت های منفی دنیای ماریو تمرکز داشته و طراحی خاصی دارند. از طرفی شرکت سازنده کوشش نموده تا چند مدل از آن عرضه کند تا کاربران برای تجربه کامل ماریو در دنیای لگو احتیاج به پرداخت هزینه بسیار زیاد نباشند. هرکدام از این ست ها نیز ویژگی خاص خود را داشته که آن ها را بسیار مجذوب کننده و باارزش می نماید.

منبع: Polygon

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 27 اسفند 1402 بروزرسانی: 27 اسفند 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 16102

به "بسته های تازه لگو سوپر ماریو روی شخصیت های منفی سری تمرکز دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بسته های تازه لگو سوپر ماریو روی شخصیت های منفی سری تمرکز دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید