برگزاری نمایشگاه کتاب طی روزهای 19 تا 29 اردیبهشت 1403

به گزارش کنفرانس هکا، ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، برگزاری نمایشگاه کتاب طی روزهای 19 تا 29 اردیبهشت 1403 صورت می گیرد.

برگزاری نمایشگاه کتاب طی روزهای 19 تا 29 اردیبهشت 1403

علی رمضانی، قائم مقام و سخنگوی سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: تا به امروز دو جلسه اعضای شورای سیاست گذاری این نمایشگاه برگزار شده است که در جلسه نخست آن وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز حضور داشته اند. در جلسه دوم مصوب شد که قائم مقام به عنوان سخنگو نیز ایفای نقش کند و مسئولان نمایشگاه نیز در تبیین امور جاری یاری نمایند.

او اضافه کرد: در این جلسات مصوب شد که تاریخ برپایی نمایشگاه از نوزدهم تا بیست و نهم اردیبهشت 1403 باشد. بعلاوه حاضران بر تعامل هرچه بیشتر کمیته ها با یکدیگر تاکید کردند و برای غنای هر چه بیشتر و بهتر فعالیت آنها پیشنهاد تشکیل هیات های اندیشه ورز برای هر کمیته ارائه شد.

رمضانی ادامه داد: تسریع در اقدامات از جمله ثبت نام ناشران خارجی و داخلی از دیگر مصوبات این جلسات بود تا نمایشگاه در زمان مقرر و به برترین نحو برگزار گردد.

به گزارش روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، سخنگو و قائم مقام سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در بخش دیگری از سخنان خود درباره مکان برگزاری این نمایشگاه نیز اشاره نمود: گزارش های آخرین بازدیدها از گزینه های موجود ارائه و مقرر شد تا شورای سیاست گذاری گزینه های موجود را در سریع ترین زمان ممکن آنالیز کند تا درباره مکان برگزاری نیز تصمیم گیری گردد.

به گفته رمضانی، مقرر شد پس از معین مدیران کمیته ها، در جلساتی موارد مربوطه به صورت جزئی تر آنالیز گردد. آسیب شناسی دوره های قبل و آنالیز بهای اجاره غرفه ها نیز از دیگر مباحث مطرح شده در دو جلسه اعضای شورای سیاست گذاری سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بود.

منبع: همگردی
انتشار: 16 بهمن 1402 بروزرسانی: 16 بهمن 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 14863

به "برگزاری نمایشگاه کتاب طی روزهای 19 تا 29 اردیبهشت 1403" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری نمایشگاه کتاب طی روزهای 19 تا 29 اردیبهشت 1403"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید