آنالیز عملکرد اقتصادی یک نماد بورسی ، بکهنوج چقدر ارزنده است؟

به گزارش کنفرانس هکا، به گزارش تجارت نیوز، بر اساس گزارش عملکرد اقتصادی یک ماهه شرکت فراوری برق ماهتاب کهنوج که به تازگی در وبسایت کدال منتشر شده، این شرکت 633 میلیارد ریالی که با نماد بکهنوج در بورس فعال است در اسفند ماه از فروش خدمات و برق فراوریی خود در نیروگاه های مختلف توانسته 104 میلیارد و 240 میلیون ریال درآمد داشته باشد. بدین ترتیب فروش این شرکت در اسفندماه در مقایسه با ماه گذشته 8 درصد و نسبت به اسفند سال گذشته تقریبا بدون تغییر بوده است.

آنالیز عملکرد اقتصادی یک نماد بورسی ، بکهنوج چقدر ارزنده است؟

بکهنوج در اسفند ماه نزدیک 506 هزار مگاوات برق فراوری نموده است تا کل فراوریات خود را در سال 98 به بیش از یک میلیون مگاوات برساند. سال اقتصادی بکهنوج به 30 دی ماه منتهی می گردد و در واقع انتها سال 98 عملکرد 2 ماهه این شرکت محسوب می گردد. این شرکت تا انتها سال اقتصادی 98 خود خود 2 هزار و 626 میلیارد ریال درآمد داشته است که در مقایسه با سال اقتصادی 97 افتی 7 درصدی را به ثبت رسانده است. این در حالی است که سود ناخالص این شرکت در سال اقتصادی 98 معادل 514 میلیارد ریال به ثبت رسید که در مقایسه با سال اقتصادی 97 افتی 72 درصدی داشته است.

بر اساس گزارش عملکرد اقتصادی سالانه بکهنوج، مجموع دارایی های این شرکت تا انتها دی ماه 53 هزار و 595 میلیارد ریال بوده که در مقایسه با سال اقتصادی 97 رشدی 65 درصدی داشته است. بکهنوج در انتها سال اقتصادی خود زیانی 822 میلیارد ریالی را متحمل شده است. این در حالی است که سال گذشته بکهنوج سودی 465 میلیارد ریالی را محقق کرد.

عملکرد بکهنوج در بورس نیز نشان دهنده سودآوری بالای این نماد بورسی دانست. این نماد در یکسال اخیر رشدی 382 درصدی داشته و بازدهی سه ماهه و یکماهه آن به ترتیب 81 و 26 درصد بوده است.

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 9492

به "آنالیز عملکرد اقتصادی یک نماد بورسی ، بکهنوج چقدر ارزنده است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز عملکرد اقتصادی یک نماد بورسی ، بکهنوج چقدر ارزنده است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید