آنالیز استراتژی جدید بانک بازسازی و توسعه اروپا در دوشنبه

به گزارش کنفرانس هکا، استراتژی جدید 5 ساله بانک بازسازی و توسعه اروپا برای تاجیکستان در ملاقات معاون بانک ملی این کشور و رئیس منطقه ای بانک مذکور در آسیای مرکزی آنالیز شد.

آنالیز استراتژی جدید بانک بازسازی و توسعه اروپا در دوشنبه

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در دوشنبه، جمال الدین نورعلی اف معاون بانک ملی تاجیکستان و نیل ماک کین رئیس منطقه ای بانک بازسازی و توسعه اروپا در آسیای مرکزی دیدار و گفت و گو کردند.

نورعلی اف در این ملاقات نماینده بانک مذکور را با نتایج توسعه اجتماعی و اقتصادی بویژه در خصوص اجرایی اصلاحات در حوزه بانکی در سال گذشته میلادی، شفافیت و بهبود وضعیت حوزه بانکی، کاهش وام های غیر فعال و همچنین ظرفیت موجود برای گسترش فعالیت بانک بازسازی و توسعه اروپا در این کشور آشنا کرد.

هدف سفر هیأت بانک بازسازی و توسعه اروپا به تاجیکستان تجزیه و تحلیل وضعیت فعلی اقتصادی در این کشور در شرایط اقتصاد بازار و معین سازی پتانسیل بخش خصوصی عنوان شده است.

بنابه گفته نورعلی اف، در تهیه استراتژی جدید بانک مذکور برای سال های آینده حمایت از پروژه های مدیریت دولتی و تامین اقتصادی حوزه آبیاری و همچنین سرمایه گذاری پروژه های بخش خصوصی مهم ارزیابی می گردد.

ماک کین نیز به نوبه خود مطالعه و تجزیه و تحلیل بخش خصوصی را نتیجه کار هیات بانک مذکور در این کشور بیان کرد و گفت: این امر مبنای استراتژی همکاری بانک بازسازی و توسعه اروپا با تاجیکستان خواهد بود.

در این راستا تجزیه و تحلیل فعالیت فعلی و آینده سرمایه گذاری که هدف آن جاری کردن اصلاحات ساختاری و نهادی است به عنوان یک اولویت به شمار می رود.

نماینده بانک بازسازی و توسعه اروپا همچنین گفت که در چارچوب استراتژی جدید این بانک تقویت همکاری در زمینه توسعه بخش اقتصادی، تجارت و بخش خصوصی پیش بینی شده است.

ح

پارمیس: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای پارمیس

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 2223

به "آنالیز استراتژی جدید بانک بازسازی و توسعه اروپا در دوشنبه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز استراتژی جدید بانک بازسازی و توسعه اروپا در دوشنبه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید