بعضی نمایندگان مجلس در دریافت حق مردم ناتوان هستند

به گزارش کنفرانس هکا، به گزارش خبرنگاران، سید کاظم دلخوش ظهر شنبه در مراسم تودیع و معارفه شهردار جدید تولمشهر که در سالن اجتماعات مدرسه خوارزمی این شهر برگزار گردید، اظهارکرد: اعضای شورای شهر تولمشهر با یاری شهردار باید کوشش نمایند تا مسائل این شهر حل گردد.

بعضی نمایندگان مجلس در دریافت حق مردم ناتوان هستند

دلخوش با اشاره به اینکه در زمینه پروژه های عمرانی کوشش شده تا به قول های خود به مردم این منطقه عمل کنم، اضافه کرد: ایجاد اشتغال نیز یکی از مهمترین دغدغه های مردم این منطقه بوده که در مجلس شورای اسلامی پیگیر اجرای پروژه های اشتغال زا در این منطقه هستیم.

وی با بیان اینکه متاسفانه عده ای از نمایندگان در مجلس تنها جایگاه ها را اشغال نموده و در دریافت حق مردم ناتوان هستند، گفت: باید ساختار مجلس شورای اسلامی تغییر کند ادامه این روند به حل مسائل مردم یاری نمی کند.

نماینده صومعه سرا با اشاره به اینکه در دو سال گذشته اقدامات و اعتبارات خوبی برای شهرستان صومعه سرا جذب شده است، بیان نمود: حل مسائل و بهبود معیشت مردم باید مهم ترین اولویت مسئولان نظام باشد.

وی در ادامه از شهردار جدید تولمشهر خواست تا با همدلی و تعامل با اعضای شورای اسلامی این شهر در راستای حل مسائل مردم این منطقه در بخش های مختلف گام بردارد. شهردار جدید باید خدمت رسانی را سرلوحه امور خود قرار دهد.

euroro.ir: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 1581

به "بعضی نمایندگان مجلس در دریافت حق مردم ناتوان هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بعضی نمایندگان مجلس در دریافت حق مردم ناتوان هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید