برای فرزندان نخبه زندانیان برنامه داریم

به گزارش کنفرانس هکا، رئیس سازمان زندان ها گفت: ما برای فرزندان نخبه زندانیان برنامه داریم و سال گذشته 309 نفر از این نخبگان شناسایی شده اند.

برای فرزندان نخبه زندانیان برنامه داریم

به گزارش خبرنگاران، اصغر جهانگیر در این باره گفت: سال گذشته شناسایی فرزندان نخبه زندانیان در سراسر کشور انجام شد و 309 نفر از این این نخبگان تحت حمایت های ویژه سازمان زندان ها قرار گرفتند.

وی گفت: از نظر آموزشی و یاری هزینه تحصیلی آن ها را تحت پوشش قرار داده ایم تا بتوانند به راحتی ادامه تحصیل بدهند.

این مقام قضائی در ادامه به مساله تفکیک زندانیان از خانواده های آن ها تاکید نمود و اضافه نمود: اگر زندانی مرتکب جرمی شده است، دلیل نمی گردد که خانواده اش مورد بی مهری و بی توجهی قرار گیرد.

وی توضیح داد: تنبیه خانواده زندانی همراه زندانی، ظلم مضاعف بر این خانواده های در معرض آسیب است چرا که هم سرپرست خانواده با بی توجهی به قانون به آن ها ظلم نموده و هم نگاه های سنگین مردم موجب رنج این خانواده ها می گردد، بنا بر این مردم باید بدانند که حساب خانواده زندانی، از زندانی که مرتکب جرم شده جداست.

جهانگیر تاکید نمود: فرزندان و همسران زندانیان با زندانی شدن سرپرست خانواده، در محیط جامعه دچار سرشکستگی می شوند و ما کوشش می کنیم با حمایت های ویژه، به کاهش آسیب های اجتماعی در این خانواده ها یاری کنیم.

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 3407

به "برای فرزندان نخبه زندانیان برنامه داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای فرزندان نخبه زندانیان برنامه داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید