با استارتاپ حقوقی رکلا و ویژگی های منحصر به فرد آن آشنا شوید

به گزارش کنفرانس هکا، یکی از سایت هایی که در زمینه ارائه خدمات حقوقی در مورد قراردادها فعالیت دارد و احتمالا برای شما هم واژه ای نام آشنا محسوب می گردد، سایت رکلا است. تیم حقوقی رکلا کوشش نموده است تا همیشه با ارائه خدمات حقوقی با صرفه در حوزه قراردادها، خدمات قابل توجهی به کاربران ارائه دهد. سایت رکلا به عنوان مرجع تخصصی تنظیم قرارداد محسوب می گردد و در زمینه ارائه نمونه قرارداد و مشاوره در مورد قراردادها به صورت تخصصی فعالیت دارد.

با استارتاپ حقوقی رکلا و ویژگی های منحصر به فرد آن آشنا شوید

با توجه به افزایش اطلاعات حقوقی مردم در سال های اخیر، بسیاری از مردم ترجیح می دهند تا به جای توافقات شفاهی از قراردادهای کتبی استفاده نمایند. با توجه به این موضوع، تیم حقوقی رکلا در چند سال اخیر کوشش نموده است تا قراردادهای کاملی در اختیار مردم قرار دهد تا همه مردم بتوانند در هر موقعیت زمانی یا مکانی از خدمات حقوقی رکلا بهره مند شوند.

تیم رکلا با هدف بهره مندی همه اقشار جامعه و بخصوص اقشار کم عایدی از خدمات حقوقی مرتبط با قراردادها راه اندازی شده است. در واقع کوشش تیم رکلا بر این بوده است که خدمات حقوقی و قراردادهای با صرفه در دسترس همه افراد باشد و اشخاص بدون محدودیت زمانی و مکانی بتوانند از خدمات حقوقی مانند مشاوره حقوقی در مورد قراردادها، دریافت نمونه قراردادها و حتی تنظیم قراردادهای اختصاصی بهره مند شوند.

داشتن قرارداد مستحکم و قانونی به اشخاص یاری می نماید تا مورد حمایت قانونگذار قرار بگیرند و حتی در صورت لزوم بتوانند به این قرارداد استناد نمایند. به همین جهت در سایت رکلا خدمات حقوقی و نمونه قراردادها با هزینه بسیار کم تر نسبت به سایر موسسات حقوقی و سایت هایی که در زمینه خدمات حقوقی فعالیت دارند، در دسترس کاربران قرار می گیرد. کاربرانی که از سایت رکلا قرارداد تهیه می نمایند، با پرداخت هزینه کم تر نسبت به آنچه در موسسات حقوقی یا دفاتر وکلا پرداخت می گردد، می توانند از یک قرارداد قاعده مند و قانونی بهره مند شوند.

آیا می توانیم به رکلا اعتماد کنیم؟

رکلا دارای نماد اعتماد الکترونیکی است. زمانی که این نماد در سایتی مشاهده می گردد، شما می توانید روی آن کلیک کنید و به اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تماس و ویژگی های کسب وکاری که این سایت به آن تعلق دارد، دسترسی داشته باشید.

این نماد اعتماد الکترونیک به سایت هایی اعطا می گردد که هویت آن ها شناخته شده و محل دقیق فعالیت کسب وکار اینترنتی آن ها برای این مرکز محرز شده است. در واقع سایت دارنده نماد تجارت الکترونیکی تحت نظارت مستقیم دستگاه های مسئول قرار گرفته است و باید قوانین و مقرراتی که در این مرکز برای کسب وکارها تعریف شده است را رعایت کند.

هر کاربری که از سایتی استفاده می نماید این حق را دارد که در مورد اعتبار آن سایت، آنالیز های لازم را انجام دهد. در این مطلب اعتبار سایت رکلا را به صورت ویژه مورد توجه و آنالیز قرار می دهیم و ویژگی هایی که در مورد این سایت با آن روبرو هستیم را به صورت کامل مطرح می کنیم تا در مورد اعتبار این سایت اطلاعات کاملی به دست آورید.

تجربه و تخصص تیم حقوقی رکلا در زمینه تنظیم قراردادها یکی از ویژگی های خاص و منحصربه فردی است که این سایت را از سایر رقبا متمایز می نماید. این سایت به صورت اختصاصی به موضوع قراردادها پرداخته و خدمات حقوقی خود را به تنظیم قرارداد، ارائه نمونه قرارداد و ارائه مشاوره حقوقی در زمینه قراردادها محدود نموده است.

همان طورکه می دانید تمرکز بر روی هر چیزی موجب افزایش دقت و اطلاعات بیشتر در مورد آن مورد خواهد شد. تیم حقوقی رکلا با تمرکز بر موضوع قراردادها تجربه های ارزشمندی در مورد تنظیم انواع قرارداد کسب نموده است. به این ترتیب، می توان گفت این تمرکز و فعالیت تخصصی در زمینه قراردادها یکی از شاخصه های مهم سایت رکلا محسوب می گردد.

یکی دیگر از راه هایی که برای شناخت اعتبار سایت رکلا می توان به آن اشاره نمود، اتصال این سایت به درگاه های پرداخت امن بانکی است. بعلاوه کاربران این سایت این امکان را خواهند داشت تا پرداخت هزینه قرارداد یا مشاوره حقوقی را به وسیله کارت به کارت انجام دهند.

در این سایت نظرات کاربران منتشر شده و سوالات آن ها در مورد نمونه قراردادها، قراردادهای اختصاصی و نحوه استفاده از خدمات سایت به صورت کامل پاسخ داده شده است. این مورد به عنوان یکی از ملاک های معتبر بودن سایت شناخته می گردد. به جهت اینکه این سایت به سؤالات و دغدغه های کاربران خود به صورت آنلاین و روزانه پاسخ می دهد.

رکلا چه خدماتی به کاربران ارائه می دهد؟

همانطور که گفتیم خدمات تخصصی سایت رکلا در زمینه نمونه قراردادها، قراردادهای اختصاصی و مشاوره در مورد قراردادها است. این موضوع سبب شده است تا رکلا به عنوان مرجع تخصصی قرارداد شناخته گردد. از خدمات منحصربه فردی که مجموعه رکلا به کاربران در مورد قراردادها ارائه می دهد، می توان به امکاناتی مانند فایل صوتی قرارداد و توضیحات متنی قرارداد اشاره نمود. در این سایت، گزینه ای با عنوان بانک نمونه قراردادها معین شده است. زمانی که کاربر وارد صفحه نمونه قراردادها می گردد، می تواند توضیحات متنی قرارداد مورد نظرش را مطالعه کند.

یکی از ویژگی های مهم سایت رکلا توضیحات قرارداد در قالب فایل صوتی است. یعنی کاربر قبل از اینکه قرارداد را تهیه کند، می تواند با شنیدن توضیحات مربوط به این قرارداد، اطلاعات کاملی نسبت به محتوای این قرارداد و موادی که در آن مطرح شده است، به دست آورد و سپس در مورد تهیه آن تصمیم گیری کند.

یکی از موضوعاتی که برای کاربران همیشه دارای اهمیت است، ارتباط با پشتیبانی یک مجموعه یا سایت است. تیم رکلا با هدف پاسخ گویی سریع به مسائل مشتریان، خدمات پشتیبانی تخصصی سایت را از ساعت 7 صبح تا 24 به صورت آنلاین به کاربران ارائه می دهد. یعنی کاربران در کوتاه ترین زمان ممکن و به صورت آنلاین با پشتیبانی مجموعه در ارتباط خواهند بود و می توانند سوالات خود را درخصوص قراردادها و خدمات سایت مطرح نمایند.

سایت رکلا چه ویژگی های دیگری دارد؟

سایت رکلا یکی از سایت های معتبر در مورد تنظیم قرارداد شناخته می گردد. در واقع می توان گفت که کامل ترین نمونه قراردادها در این سایت به کاربران ارائه داده می گردد. شما برای بسیاری از موضوعات رایج در جامعه می توانید از نمونه قراردادهای این سایت بهره ببرید.

بعلاوه امکان مشاهده فاکتور خرید در حساب کاربری کاربران این سایت فراهم شده است. یعنی کاربر می تواند بعد از خرید هر قرارداد، فاکتور خرید را در حساب کاربری خود مشاهده کند.

علاوه بر این، رکلا اپلیکیشن نیز دارد و شما می توانید این اپلیکیشن را به وسیله وب سایت های بازار و مایکت دانلود کنید و بتوانید به وسیله تلفن همراه خودتان، به قراردادهای موجود در رکلا دسترسی داشته باشید.

آیا مقالاتی که در سایت حقوقی رکلا منتشر شده اند قابل اعتماد هستند؟

تیم حقوقی رکلا کوشش نموده اند تا مقالات معتبری را منطبق با قوانین روز کشور نگارش و در مجله حقوقی منتشر نمایند تا کاربران بتوانند با مطالعه این مقالات، اطلاعات کاملی را به دست آورند. برای اینکه کاربران بتوانند با سرعت بیشتری مقالات مورد نظرشان را جستجو نمایند، امکان جستجوی پیشرفته و سریع در سایت فراهم شده است. یعنی کاربر با نوشتن عنوان مجله یا قرارداد مورد نظر خود، می تواند به راحتی به مقاله منتشر شده در مجله حقوقی دسترسی داشته باشد.

این امکان برای جستجوی قراردادها نیز فراهم است. به این صورت که اگر کاربر قراردادی بخواهد و مایل باشد که به سرعت به این نمونه قرارداد دسترسی پیدا کند، می تواند به وسیله جستجوی پیشرفته سایت، نام قرارداد را بنویسد و قراردادهای مرتبط با موضوع مورد نظرش را مشاهده و دانلود کند.

اگر نمونه قرارداد مناسب را در سایت پیدا نکنیم چه اقدامی باید انجام داد؟

در صورتی که شرایط و توافقات شما و طرف مقابل، ویژگی های خاصی دارد و مایل هستید که متنی مطابق انتظارات شما تنظیم و طراحی گردد، می توانید در سایت رکلا درخواست تنظیم قرارداد اختصاصی ثبت کنید. کارشناسان حقوقی این مجموعه با شما ارتباط می گیرند و شرایط همکاری را مطرح خواهند کرد. اگر توافق در مورد این قرارداد اختصاصی حاصل گردد، شما می توانید قراردادی اختصاصی مطابق شرایط خودتان داشته باشید که به وسیله تیمی حقوقدان و باتجربه تهیه و تنظیم شده است.

برچسب ها : استارتاپ حقوقی,حقوق,قانون,مقررات

منبع: مجله شنبه
انتشار: 29 اسفند 1402 بروزرسانی: 29 اسفند 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 16157

به "با استارتاپ حقوقی رکلا و ویژگی های منحصر به فرد آن آشنا شوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با استارتاپ حقوقی رکلا و ویژگی های منحصر به فرد آن آشنا شوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید