بازداشت 2 نفر به اتهام پرداخت پول و تبانی در مسابقه فوتبال

به گزارش کنفرانس هکا، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال درباره دستگیری دو نفر که قصد پرداخت پول و تبانی در مسابقه فوتبال را داشتند، اطلاعیه ای صادر کرد.

بازداشت 2 نفر به اتهام پرداخت پول و تبانی در مسابقه فوتبال

به گزارش ایسنا، فدراسیون فوتبال در اطلاعیه ای ضمن اشاره و تأیید دستگیری اخیر دو نفر از اشخاصی که قصد پرداخت پول و تبانی در مسابقه فوتبال را داشتند توسط مأمورین پلیس آگاهی، اظهار داشت: در این مقطع حساس و سرنوشت ساز رقابت های لیگ برتر، لیگ یک و شرایط جدول مسابقات اعلام می دارد که کلیه تحرکات و اتفاقات به نحو کاملاً دقیق تحت رصد و نظارت کمیته اخلاق واقع شده است و با حضور و عضویت نمایندگان مراجع انتظامی و اطلاعاتی در واحد صیانت از فوتبال، زیر مجموعه این کمیته اقدامات مناسبی در این زمینه در دستور کار قرار گرفته است.

علاوه بر این، از کلیه اهالی فوتبال درخواست می گردد که هرگونه اطلاعات خود در زمینه تبانی بین بازیکنان، باشگاه ها و … را در اسرع وقت به وسیله مراجعه حضوری به آدرس ضلع غربی استادیوم آزادی جنب هتل المپیک مرکز ملی فوتبال کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال یا شماره تلفن های 02144738402 و 09198417445 در اختیار این کمیته قرار دهند.

همچنین این کمیته با هشدار اینکه هرگونه تبانی در مسابقات فوتبال می تواند مجازات از شش ماه تا سه سال حبس را در پی داشته باشد اعلام می دارد که با تخلفات و جرایم در این زمینه به شدیدترین نحو قانونی برخورد و مقابله خواهد شد.

euroro.ir: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 2357

به "بازداشت 2 نفر به اتهام پرداخت پول و تبانی در مسابقه فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازداشت 2 نفر به اتهام پرداخت پول و تبانی در مسابقه فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید