این گوشی ها اندروید 15 را دریافت نمی نمایند!

به گزارش کنفرانس هکا، اگر گوشی پوکو شما جزو مدل هایی است که در این مقاله آمده اند، نمی توانید آن را به اندروید 15 به روزرسانی کنید.

این گوشی ها اندروید 15 را دریافت نمی نمایند!

به گزرش خبرگزاری خبرنگاران ، اولین پیش نمایش جدیدترین نسخه سیستم عامل اندروید به تازگی منتشر شده است. اندروید 15 علاوه بر ظاهر مجذوب نماینده تر، تغییرات زیادی را در بخش های مختلف دستگاه به ارمغان می آورد.

براساس گزارش زومیت، از میان مدل های مختلف گوشی پوکو، تعداد زیادی از آن ها از دریافت به روزرسانی اندروید 15 محروم خواهند بود. این موضوع تا حد زیادی به بی نظمی شیائومی برای ارائه به روزرسانی های نرم افزاری برای انواع گوشی شیائومی و تبلت شیائومی ارتباط دارد.

لیست گوشی های پوکو که اندروید 15 را دریافت نمی نمایند

درحال حاضر، شیائومی لیست رسمی مدل های مختلف گوشی پوکو که اندروید 15 را دریافت نمی نمایند، منتشر نکرده است. باوجوداین، براساس بعضی از اعلامیه های رسمی شیائومی درباره تعداد به روزرسانی های اندروید برای محصولات مختلف، احتمالاً مدل های زیر جزو انواع گوشی های پوکو خواهند بود که به اندروید 15 به روزرسانی نمی شوند:

  • پوکو C31
  • پوکو C55
  • پوکو M5s
  • پوکو M4
  • پوکو M4 پرو
  • پوکو X4 پرو نسخه 5G
  • پوکو M3 پرو نسخه 5G
  • پوکو F3
  • پوکو F2 پرو

علاوه بر مدل های گفته شده، احتمالاً بسیاری از مدل های گوشی پوکو که تاریخ عرضه آن ها مربوط به سال 2021 یا پیش از آن است، اندروید 15 را دریافت نخواهند کرد.

توجه کنید که این لیست رسمی نیست و ممکن است شیائومی برای بعضی از مدل های این لیست یا گوشی های قدیمی پوکو، اندروید 15 را منتشر کند.

جای تأسف دارد که احتمالاً بسیاری از برترین گوشی های مالی و برترین گوشی های میان رده شیائومی ازجمله مدل های متنوع سری پوکو، امکان دریافت چند نسخه از به روزرسانی های سالانه اندروید را ندارند. این مسئله روی ارزش خرید این گوشی ها تأثیر زیادی می گذارد و دستگاه را درمعرض تهدیدات امنیتی و مسائل سخت افزاری قرار می دهد.

اندروید 15 علاوه بر بهبودهای امنیتی برای جلوگیری از نفوذ بدافزارها به دستگاه ها، تغییرات زیادی در بخش های مختلف دستگاه ازجمله امکان سفارشی سازی بهتر و بهینه سازی مصرف باتری و بخش های پردازشی و مواردی ازاین قبیل را ایجاد می نماید.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 2 اسفند 1402 بروزرسانی: 2 اسفند 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 15282

به "این گوشی ها اندروید 15 را دریافت نمی نمایند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این گوشی ها اندروید 15 را دریافت نمی نمایند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید