ایمنی تله کابین صفه تایید شد

به گزارش کنفرانس هکا، مدیرکل استاندارد استان اصفهان گفت: تاییدیه استاندارد ایمنی تله کابین صفه پس از بازرسی های متعدد صادر شد.

ایمنی تله کابین صفه تایید شد

محمود فرمانی گفت: با توجه به ورود گردشگران نوروزی به شهر اصفهان و مطرح شدن کلانشهر اصفهان به عنوان یکی از نقاط اصلی تردد مسافران نوروزی، اداره کل استاندارد استان اصفهان از ابتدای اسفند سال جاری، با بازرسی از تمامی تجهیزات بازی استان، به آنالیز جزئی موارد ایمنی این مراکز تفریحی پرداخت.

او میگوید پیگیری استانداردسازی و ایمن سازی مجموعه تله کابین صفه به عنوان یکی از مجموعه های بزرگ گردشگری اصفهان از سه ماه پیش به صورت جدی مورد آنالیز و بازرسی های دقیق شرکت بازرسی سازمان ملی استاندارد نهاده شد و تست های مختلفی در مورد موارد ایمنی و استانداردسازی آن انجام شد.

مجموعه بهره بردار تله کابین صفه اصفهان نیز اقدامات مختلف عمرانی، فنی، مکانیکی را در دستور کار قرار داد و در بازه سه ماهه، زیر نظر بازرسان شرکت بازرسی سازمان ملی استاندارد، به اصلاح موارد پرداخت، در این فرایند، اقدامات اصلاحی و استانداردسازی مختلفی اجرایی شد و تست های مختلف استاندارد، قبل، حین و بعد از انجام فعالیت های عمرانی، فنی و سایر اقدامات انجام شد.

تاییدیه استاندارد ایمنی تله کابین صفه اصفهان پس از بازرسی های متعدد انجام شده و ابلاغ الزامات ایمنی و استانداردسازی شرکت بازرسی سازمان ملی استاندارد در بخش های مختلف فنی، عمرانی، مکانیکی، برقی و سایر بخش ها صادر شد و این مجموعه متعهد شد تمامی موارد ایمنی را نیز در طول مدت بهره برداری اجرایی کند.

خبرنگاران اصفهان اصفهان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 10 خرداد 1401 بروزرسانی: 10 خرداد 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 13881

به "ایمنی تله کابین صفه تایید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایمنی تله کابین صفه تایید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید