اعتراض روس ها به محدودیت اینترنت

به گزارش کنفرانس هکا، هزاران نفر از شهروندان مسکو پایتخت روسیه که نگران اعمال محدودیت در زمینه دسترسی به اینترنت هستند، در خیابان های این شهر تجمع اعتراضی برگزار کردند.

اعتراض روس ها به محدودیت اینترنت

این تظاهرات در دو شهر دیگر این کشور هم انجام شد. معترضان نگران هستند که تشدید خصومت میان آمریکا و روسیه باعث شود تا دو طرف تصمیم بگیرند از شبکه های اینترنتی جداگانه ای استفاده کنند و همین مساله تبادل اطلاعات در فضای مجازی میان کاربران کشورهای مختلف را سخت کند.

کنندگان دومای روسیه ماه گذشته از تشدید کنترل های اینترنتی در این کشور برای مقابله با دخالت های کشورهای خارجی در امور داخلی روسیه حمایت کردند. در این میان رسانه های آمریکایی نیز جنگ تبلیغاتی گسترده ای بر علیه روسیه به راه انداخته و مدعی شده اند این کشور می خواهد به دور خود دیوار آهنی بکشد.

روس های معترض در مسکو در خیابان Prospekt Sakharova تجمع کرده و شعارهایی مانند از اینترنت دست بردارید و نه به انزوا سر دادند. تعداد افراد حاضر در این تظاهرات حدود 15 هزار نفر برآورد شده است. پلیس مسکو این رقم را 6500 نفر اعلام کرده است.

معترضان مدعی هستند پلیس 15 تظاهرکننده را دستگیر کرده، اما پلیس مسکو هنوز در این زمینه موضع گیری نکرده است. این تظاهرات در شهرهای Voronezh و Khabarovsk در شرق روسیه نیز برگزار شده است.، مهر

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 2278

به "اعتراض روس ها به محدودیت اینترنت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض روس ها به محدودیت اینترنت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید