اسامی شرکت های بین المللی حاضر در مناقصه آزادگان اعلام شد

به گزارش کنفرانس هکا، مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت ضمن تشریح برگزاری جلسه توجیهی با شرکت هایی که در مناقصه میدان نفتی آزادگان حضور خواهند داشت، اسامی برخی شرکت ها را بیان نمود.

اسامی شرکت های بین المللی حاضر در مناقصه آزادگان اعلام شد

به گزارش خبرنگاران، سیدنورالدین شهنازی زاده با بیان اینکه مناقصه میدان نفتی آزادگان در دست اقدام است، گفت: به طور کلی 51 شرکت بین المللی برای حضور در مناقصه های نفتی ایران انتخاب شده اند که از این 51 شرکت 17 شرکت برای حضور در مناقصه میدان نفتی آزادگان اعلام آمادگی کرده اند.

به گفته مدیرعامل متن، در این راستا از این 17 شرکت دعوت شد و سفر سه روزه ای به تهران داشتند که در این سفر جلسات توجیهی برای این شرکت ها برگزار شد.

وی افزود: همزمان اقداماتی فراهم شد تا شرکت هایی که تمایل دارند، از محل میدان آزادگان و امکاناتی که قرار است میدان در اختیارشان قرار دهد، بازدیدکنند که از 17 شرکت 11 شرکت از محل میدان بازدید کردند. امیدوارم شاهد پیشنهاد فنی و مالی خوب و همچنین بهره گیری از تکنولوژی بالا و ضریب بازیافت مناسب باشیم.

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت با تاکید بر اینکه جلسه توجیهی با کارشناسان فنی و مدیران شرکت های بین المللی به صورت مشترک برگزار شد، افزود: در این جلسه مباحثی در مورد انجام مناقصه و ارزیابی پیشنهادات فنی و مالی مورد بحث قرار گرفت و کلیه شرکت ها توجیه شده اند.

شهنازی زاده در ادامه در مورد شرکت های در مناقصه میدان نفتی آزادگان حضور پیدا کردند، گفت: شرکت رس نفت از روسیه، شرکت های CNPC و ساینوپک از چین، شرکت انی از ایتالیا، شرکت مرسک از دانمارک، شرکت OMV از اتریش، شرکت ONGC از هند، شرکت پرتامینا از اندونزی، شرکت پتروناس از مالزی، شرکت شل از هلند، شرکت وینتر شال از آلمان، شرکت توتال از فرانسه و یک شرکت تایلندی در مناقصه میدان نفتی آزادگان حضور خواهند داشت.

ترکیه: ترکیه: سفر بقه سرزمین زیبایی ها، استانبول، آنتالیا، آنکارا، کوش آداسی

مجله دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 7349

به "اسامی شرکت های بین المللی حاضر در مناقصه آزادگان اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسامی شرکت های بین المللی حاضر در مناقصه آزادگان اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید