احد بزرگ زاده به دلیل اقدامات بشردوستانه در بخش هنر برنده مدال صلح آسیا شد ، فیلیپین مدال صلح آسیا از خاورمیانه را بر گردن تاجر ایرانی می اندازد

به گزارش کنفرانس هکا، خبرنگاران: احد بزرگ زاده تاجر ایرانی فرش، خیر میراث فرهنگی و رییس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی ایران، به دلیل اقدامات بشردوستانه برنده مدال صلح آسیا از منطقه خاورمیانه شد و این مدال هفته آینده در مانیل مرکز فیلیپین به وی اهدا می شود.

احد بزرگ زاده به دلیل اقدامات بشردوستانه در بخش هنر برنده مدال صلح آسیا شد ، فیلیپین مدال صلح آسیا از خاورمیانه را بر گردن تاجر ایرانی می اندازد

به گزارش خبرنگاران، احد بزرگ زاده امشب راهی فیلیپین می شود تا در مراسم اهدای مدال صلح آسیا حضور یابد. دلیل اهدای این مدال به تاجر ایرانی فرش دستباف کشور به دلیل خدمات بشردوستانه در حمایت از بافندگان فرش در بخش هنر و صنایع دستی است. او توانسته است با ایجاد اشتغال در بخش فرش، آثار بسکمک از هنرمندان این حوزه را خریداری و به اشتغال در این بخش کمک کند.

احد بزرگ زاده علاوه بر فعالیت در صنعت فرش دستباف ایران، ریاست کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی ایران را دارد و صنعت هتلداری نیز یکی دیگر از فعالیت های او در بخش گردشگری است. بزرگ زاده همچنین از اعضای موسس انجمن خیرین میراث فرهنگی است و یکصد میلیارد تومان به این انجمن کمک کرده است.

رییس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی ایران در گفت وگویی کوتاه با خبرنگاران با اعلام خبر عزیمت خود به فیلیپین برای دریافت مدال صلح آسیا اظهار داشت: 17 نفر در آسیا برنده این مدال شده اند که نام بنده از خاورمیانه در این فهرست است.

او گفت: این مراسم در فیلیپین برگزار می شود و رییس جمهور پرتغال و رییس جمهور اسبق کرواسی و صدراعظم بلژیک نیز برنده این مدال شده اند و از خاورمیانه نیز جایزه صلح آسیا به بنده تعلق گرفته است.

احد بزرگ زاده در پاسخ به این سوال خبرنگاران که مدال صلح آسیا به چه دلیل به او تعلق گرفته است اضافه نمود: مدال صلح آسیا به دلیل فعالیت های بشردوستانه و شناساندن فرش و هنر ایرانی در جهان به بنده تعلق گرفته است و در سخنرانی 12 دقیقه ای خود نیز جهان را به صلح دعوت خواهم کرد.

رییس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی ایران همچنین در پاسخ به این سوال خبرنگاران که فعالیت های بشردوستانه شما چه مواردی بوده است؟ اظهار داشت: زمانی که بنده با مسئولین داخلی و خارجی می نشینم و از آن ها می پرسم چرا باید در کشورها جنگ باشد با توجه به این که انسان را خدا آفریده و بشر نباید بکشد و آن ها را به صلح دعوت می کنم و وقتی کارهای خیرخواهانه اجرا شده است که به عنوان فعالیت های بشردوستانه شناخته می شود این جایزه و مدال صلح آسیا در خاورمیانه به بنده اهدا می شود.

منبع: صدای میراث
انتشار: 23 بهمن 1402 بروزرسانی: 23 بهمن 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 15032

به "احد بزرگ زاده به دلیل اقدامات بشردوستانه در بخش هنر برنده مدال صلح آسیا شد ، فیلیپین مدال صلح آسیا از خاورمیانه را بر گردن تاجر ایرانی می اندازد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احد بزرگ زاده به دلیل اقدامات بشردوستانه در بخش هنر برنده مدال صلح آسیا شد ، فیلیپین مدال صلح آسیا از خاورمیانه را بر گردن تاجر ایرانی می اندازد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید