احتمال عرضه برخی از انحصاری های پلی استیشن روی کامپیوتر وجود دارد

به گزارش کنفرانس هکا، شرکت سرگرمی های تعاملی سونی (Sony Interactive Entertainment) یک استودیو بزرگ دیگر را به فهرست استودیوهای خود اضافه کرد. استودیوی اینسامنیاک (Insomniac Games) - توسعه دهنده بازی اسپایدرمن (Marvels Spiderman) - در پروسه الحاق به استودیوهای جهانی پلی استیشن قرار گرفته است؛ قراردادی که بخشی از تلاش سونی برای ساخت بازی های انحصاری بیشتر برای پلتفرم پلی استیشن است. با اینحال، شان لیدن (Shawn Layden) - رئیس استودیوهای بازی سازی پلی استیشن - آشکار ساخت که این شرکت ایجاد دسترسی به بعضی از بازی های خود را، فراتر از پلتفرم پلی استیشن، با جدیت بررسی می کند. او در مصاحبه با خبرگذاری بلومبرگ گفت:

احتمال عرضه برخی از انحصاری های پلی استیشن روی کامپیوتر وجود دارد

ما باید از پلتفرم پلی استیشن پشتیبانی نماییم - و این قابل مذاکره نیست. با این وجود، شما در آینده بعضی از عناوین استودیوهای ما را خواهید دید، که ممکن است به مخاطبان بیشتری نیاز داشته باشند.

این احتمالا بدین معنی نیست که شما به این زودی ها بازی خدای جنگ (God of War) را روی فروشگاه اپیک خواهید یافت. چنانکه لیدن می گوید، این شرکت هنوز بازی های انحصاری را بخشی حیاتی از تجارت خود می داند، و خبر بلومبرگ هم بیشتر به بازی های چند نفره روی کامپیوترهای شخصی اشاره دارد. بنابراین انتظار نداشته باشید که Killzone بعدی را روی ایکس باکس ببینید.

کدامیک از بازی های انحصاری ممکن است به کامپیوترهای شخصی بیایند؟

ارائه بازی های چند نفره سونی روی پلی استیشن، کامپیوترهای شخصی، و موبایل می تواند بسیار مناسب باشد. بازی فورتنایت (Fortnite) موفقیت عظیم خود را مدیون قابلیت دسترسی سراسری، و مدل تجاری رایگان (Free-to-Play) خود است. با وجودیکه احتمالا دهها میلیون نفر کنسول پلی استیشن 5 را خریداری خواهند کرد، بازی های چند نفره به حداکثر مخاطب ممکن نیاز دارد.

در عین حال، به نظر نمی رسد این مسئله آسیبی هم به فروش سخت افزار پلی استیشن وارد نماید. سونی به تازگی از فروش 100 میلیون دستگاه عبور کرده است، و این مهم در درجه اول به واسطه بازی های تکنفره انحصاری اش بوده است؛ گرچه بازی های چند نفره ای مثل فورتنایت و ایپکس لجندز (Apex Legends) هم به خوبی روی این سیستم کار می کنند.

با تمام این حرفها، من شخصا امیدوارم که سونی بازی دریمز (Dreams) را روی کامپیوترهای شخصی عرضه کند. این بازی که کلا در مورد ساختن و به اشتراک گذاردن آفریده هایی که بازی کنندگان با استفاده از مجموعه ای از ابزارهای قدرتمند بازی خلق کرده اند، واقعا به درد کامپیوترهای شخصی می خورد. این بازی در حال حاضر در مرحله بتاست، و قرار است که تا خاتمه امسال روی پلی استیشن 4 عرضه گردد.

منبع: Venture Beat

ترکیه: ترکیه: سفر بقه سرزمین زیبایی ها، استانبول، آنتالیا، آنکارا، کوش آداسی

مجله دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 5662

به "احتمال عرضه برخی از انحصاری های پلی استیشن روی کامپیوتر وجود دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال عرضه برخی از انحصاری های پلی استیشن روی کامپیوتر وجود دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید