آزمون جامع هماهنگ دوره های کوتاه مدت گردشگری به صورت سراسری برگزار گردید

به گزارش کنفرانس هکا، ایرنا/ براساس آخرین گزارش های واصله، آزمون جامع هماهنگ دوره های کوتاه مدت گردشگری به صورت سراسری برگزار گردید.

آزمون جامع هماهنگ دوره های کوتاه مدت گردشگری به صورت سراسری برگزار گردید

آزمون جامع هماهنگ دوره های کوتاه مدت گردشگری صبح آدینه 18 اسفند به صورت سراسری در سطح 31 مرکز استان و منطقه ها آزاد کیش و چابهار برگزار گردید.

در این آزمون 5114 داوطلب در 7 دوره مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری، راهنمایان فرهنگی، راهنمایان طبیعت گردی، راهنمایان زمین گردشگری، مدیریت عمومی تأسیسات گردشگری، کارشناس ارزیابی طرح تطبیق ضوابط تاسیسات گردشگری و مدیرفنی طرح تطبیق ضوابط تاسیسات گردشگری به صورت مجزا و طی ساعات مشخص شده به سنجش اطلاعات و آموخته ها در طول دوره خود پرداختند.

بیشترین آمار شرکت نماینده به ترتیب در دوره راهنمایان ایرانگردی جهانگردی با 1636 نفر، مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری با 1228 نفر، مدیریت عمومی تأسیسات گردشگری با 1066 نفر و راهنمایان طبیعت گردی با 979 نفر ثبت شده است.

استان تهران با بیشترین متقاضی به تعداد 924 نفر و استانهای خراسان رضوی با 618 نفر، اصفهان با 435 نفر و فارس با 316 نفر در صدر جدول آمار قرار گرفتند.

کلیه فرآیندهای مربوط به آزمون در سامانه آزمون جامع گردشگری قرار گرفته و تمامی فراگیران دارای ثبت درخواست نهایی شرکت در آزمون فوق می توانند نتایج مربوط به آزمون فوق را از نیمه دوم فروردین سال 1403 از همین سامانه دریافت نمایند.

منبع: همگردی
انتشار: 19 اسفند 1402 بروزرسانی: 19 اسفند 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 15816

به "آزمون جامع هماهنگ دوره های کوتاه مدت گردشگری به صورت سراسری برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزمون جامع هماهنگ دوره های کوتاه مدت گردشگری به صورت سراسری برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید