CHATGPT با قابلیت های بیشتر در راه است!

به گزارش کنفرانس هکا، دیجیاتو نوشت: OpenAI میخواهد هزینه های مدل GPT-3.5 Turbo را کاهش دهد. این شرکت وعده داده است که این مدل پاسخ های بهتر و دقیق تری را نیز ارائه خواهد نمود. بعلاوه مدل به روزشده GPT-4 Turbo همراه با قابلیت ویژن نیز احتمالاً در ماه های آینده در دسترس عموم کاربران قرار خواهد گرفت.

CHATGPT با قابلیت های بیشتر در راه است!

براساس اعلام رسمی OpenAI، این شرکت از کاهش هزینه های پردازش های ورودی و خروجی مدل GPT-3.5 Turbo اطلاع داد. این شرکت میخواهد هزینه های پردازش ورودی داده ها را تا 50 درصد و هزینه های پردازش خروجی را تا 25 درصد کاهش دهد. بعلاوه این شرکت نسخه تازهی از مدل به روزشده GPT-4 Turbo، مدل به روزشده GPT-3.5 Turbo و یک مدل تعدیل متن تازه عرضه خواهد نمود.

مدل های تازه و به روزشده OpenAI

اگر از ChatGPT استفاده می کنید، احتمالاً با مدل GPT-3.5 توربو نیز تعامل داشته اید. اکنون، برای سومین بار در یک سال، OpenAI در حال تعدیل هزینه های این مدل است. این شرکت میخواهد هزینه های پردازش ورودی در این مدل را 50 درصد کاهش دهد که معادل 0.0005 دلار به ازای هر هزار توکن خواهد شد. هزینه های پردازش خروجی نیز 25 درصد کاهش می یابد و به 0.0015 دلار به ازای هر هزار توکن می رسد.

در کنار این کاهش قیمت، OpenAI وعده داده که این مدل پاسخ های دقیق تری را در اختیار کاربران قرار دهد. این شرکت بیان کرد که کاربران دو هفته پس از عرضه این مدل، به طور اتوماتیک به مدل ارتقایافته GPT-3.5 دسترسی خواهند داشت.

OpenAI بعلاوه به زودی نسخه پیش نمایش مدل به روزشده GPT-4 Turbo را عرضه خواهد نمود که می تواند بهتر از مدل GPT-4، موارد پیچیده مانند کدنویسی بهتر و دقیق تر را انجام دهد. به گفته این شرکت، این مدل مخصوصاً برای کاهش مسئله تنبلی در این هوش مصنوعی تغییراتی داشته است که این مدل را از تکمیل درخواست ها باز می دارد.

227323

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 9 بهمن 1402 بروزرسانی: 9 بهمن 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 14653

به "CHATGPT با قابلیت های بیشتر در راه است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "CHATGPT با قابلیت های بیشتر در راه است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید