50 پروژه تحقیقاتی دانشگاه علمی کاربردی به فارغ التحصیلان واگذار می گردد

به گزارش کنفرانس هکا، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت : نیازهای این دانشگاه در قالب 50 پروژه تعریف شده و برای اصلاح درقالب طرح علمی در اختیار دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری قرار می گیرد.

50 پروژه تحقیقاتی دانشگاه علمی کاربردی به فارغ التحصیلان واگذار می گردد

مهدخت بروجردی علوی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران با اشاره به تعریف 50 پروژه از احتیاجهای این دانشگاه گفت: در قالب یک طرح علمی معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه علمی کاربردی احتیاجهای دانشگاه را در قالب 50 پروژه استخراج نموده است که برای اصلاح آنها از نیروهای متخصص سایر دانشگاه ها یاری می گیرد.

وی اضافه کرد: 50 طرح این دانشگاه برای انجام تحقیقات علمی و اصلاحات مورد احتیاج در اختیار فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری قرار می گیرد تا با مطالعات تخصصی راه چاره و اصلاح های مورد احتیاج هر پروژه را ارائه نمایند.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: برای هر یک از دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری برای انجام تحقیق و مطالعه بر روی طرح های این دانشگاه حق الزحمه در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: به پروژه هایی که در اختیار فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد قرار می گیرد مبلغ 2 میلیون تومان داده می گردد و برای مقطع دکتری به ازای انجام هر پروژه 5 میلیون تومان پرداخت خواهد شد.

turkeyro.ir: ترکیه: سفر بقه سرزمین زیبایی ها، استانبول، آنتالیا، آنکارا، کوش آداسی

dorezamin.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 4496

به "50 پروژه تحقیقاتی دانشگاه علمی کاربردی به فارغ التحصیلان واگذار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "50 پروژه تحقیقاتی دانشگاه علمی کاربردی به فارغ التحصیلان واگذار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید