5 مؤسسه آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی لغو مجوز شدند

به گزارش کنفرانس هکا، شورای گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی با لغو مجوز و انحلال 5 مؤسسه آموزش عالی غیر دولتی غیرانتفاعی موافقت کرد.

5 مؤسسه آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی لغو مجوز شدند

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، براساس گزارش های مرکز نظارت ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم و سایر مراجع مربوط، شورای گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی در نهصد و هجدهمین نشست خود با لغو مجوز مؤسسات آموزش عالی غیر دولتی غیرانتفاعی ارس و عین القضات در آذربایجان شرقی، زرینه در آذربایجان غربی، مهر اراک در استان مرکزی موافقت کرد.

مقرر شد کلیه خدمات آموزشی و دانشجویی این مؤسسات با هماهنگی دفتر آموزش عالی غیردولتی به مؤسسات واجد شرایط دیگری انتقال یابند.

همچنین این شورا در مصوبه نهصد و هجدهمین نشست خود با انحلال مؤسسه آموزش عالی غیر دولتی غیرانتفاعی ساریان در استان مازندران موافقت کرد و مقرر شد کلیه خدمات آموزشی و دانشجویی آن با هماهنگی دفتر آموزش عالی غیردولتی به مؤسسه واجد شرایط دیگری انتقال یابد.

گفتنی است یکی از وظایف اصلی مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم، نظارت و ارزیابی فعالیت مؤسسات و مراکز آموزشی، پژوهشی و فناوری آموزش عالی اعم از دولتی و غیردولتی است که با اتکا به ظرفیت هیئتهای استانی و بازدید های میدانی صورت می گیرد و گزارش نظارت و ارزیابی انجام شده در اختیار حوزه های ذی ربط قرار می گیرد.

مجله آزات وب: مجله آموزشی توسعه اسکریپت های تحت وب

دور زمین: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله گردشگری

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 8295

به "5 مؤسسه آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی لغو مجوز شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "5 مؤسسه آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی لغو مجوز شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید