5 فوتی و 2 مصدوم درپی 2 حادثه تصادف در قزوین

به گزارش کنفرانس هکا، خبرنگاران/قزوین شب گذشته یکم بهمن 1400 در 2 حادثه تصادف جاده ای در قزوین 2 نفر مصدوم شدند و پنج نفر جان خود را از دست دادند.

5 فوتی و 2 مصدوم درپی 2 حادثه تصادف در قزوین

به گزارش خبرنگاران، بنا بر اعلام روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قزوین، شب گذشته یکم بهمن 1400 تماسی با مرکز ارتباطات فوریت های پزشکی استان قزوین گرفته شد که خبر از واژگونی خودروی پراید در محور قزوین به سمت تهران روبه روی پمپ بنزین وحدت می داد، پس از این تماس سریعاً آمبولانس های پایگاه زیباشهر و عوارضی 2 به محل حادثه اعزام شدند.

بنا بر این خبر 2 مصدوم حادثه پس از انجام اقدامات درمانی پیشرفته از طریق کارشناسان فوریت های پزشکی در محل حادثه، به علت آسیب های وارده جهت انجام ادامه فرایند درمان به بیمارستان رجایی قزوین منتقل شدند.

متأسفانه این حادثه 3 فوتی داشت، فوتی ها خانم 40 ساله، آقا 40 ساله و یک کودک شش ماهه بودند که به علت شدت حادثه و آسیب های وارده در محل حادثه فوت کردند و پیکرشان تحویل عوامل انتظامی حاضر در صحنه شد.

در تماس دیگری که با مرکز ارتباطات فوریت های پزشکی استان قزوین گرفته شد خبر از واژگونی خودرو سمند در محور قزوین به سمت رشت بعد از تونل بزرگ می داد که سریعاً آمبولانس های پایگاه کوهین و آقابابا به محل حادثه اعزام شدند.

این تصادف 2 مصدوم داشت که متأسفانه دو آقای 59 و37 ساله به علت شدت حادثه و آسیب های وارده در محل حادثه فوت کردند و پیکرشان تحویل عوامل انتظامی حاضر در صحنه شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 13582

به "5 فوتی و 2 مصدوم درپی 2 حادثه تصادف در قزوین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "5 فوتی و 2 مصدوم درپی 2 حادثه تصادف در قزوین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید