16 مدل موی شینیون باز نو که باید امتحان کنید

به گزارش کنفرانس هکا، حتما برای شما هم پیش آمده است که در هنگام انتخاب مدل مو برای مراسم مورد نظرتان دچار سردرگمی شده باشید. پیدا کردن یک مدل موی شینیون باز که به طور همزمان با آرایش و استایل موردنظر شما تناسب داشته باشد، کار بسیار سختی است اما غیرممکن نخواهد بود.

16 مدل موی شینیون باز نو که باید امتحان کنید

مدل موی شینیون باز هرگز از مد نمی افتد و به همین دلیل همیشه از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار بوده است. اما شما هرگز نباید اهمیت انتخاب بهترین مدل مو برای فرم صورت را نادیده بگیرید و بهتر است پیش از نهایی کردن تصمیم خود درباره هر مدل مویی، از متناسب بودن آن با حالت چهره خودتان اطمینان حاصل کنید. حتی اگر موهایتان به میزان کافی زیاد و بلند نیست، هرگز ناامید نشوید. امروزه، آرایشگرهای مو می توانند با استفاده از اکستنشن مو و روش های دیگر ظاهر موهایتان را همان طور که شما می خواهید استایل کنند.

در این مقاله از خبرنگاران مگ به معرفی 16 مدل موی شینیون باز نو و ترند می پردازیم که می توانند در انتخاب هایتان به شما کمک کنند. با ما همراه باشید.

چرا باید مدل شینیون باز را برای موهایتان انتخاب کنید؟

ماندگاری مدل موی شینیون باز بالاتر از مدل های دیگر است و شما برای نگهداری از آن با مشکل روبرو نخواهید شد. این دسته از مدل موها برای مراسم های طولانی مدت مناسب هستند؛ چرا که به سر و ریشه موهایتان فشار نمی آورند و به شما احساس راحتی می دهند.

مدل موی شینیون باز به شما این امکان را می دهد که از زیبایی موهای خود برای مجذوب کننده تر کردن ظاهرتان استفاده کنید. به دلیل محبوبیت همیشگی این مدل مو، پیشنهاد می شود که اگر قصد حضور پیدا کردن در مراسم های مهمی مانند جشن عروسی یا رویدادهای دیگر را دارید، حتما مدل موهای شینیون باز را هم در نظر داشته باشید.

یکی دیگر از مزیت های مدل موی شینیون باز، امکان ایجاد تغییر در آن با استفاده از اکسسوری های مو مانند گل سر، هدبند یا گیره های نگین دار است. این یعنی شما می توانید با خرید اکسسوری موی زنانه ، موهایتان را به هر شیوه ای که دلتان می خواهد تزئین کنید. همچنین می توانید از آرایشگر خود بخواهید با توجه به فرم چهره شما موهایتان را ببافد یا فِر کند.

مدل موی شینیون باز مجعد

اگر رنگ موهایتان روشن است و دوست دارید یک مدل کاملا نو و متفاوت را امتحان کنید، به شما پیشنهاد می کنیم به سراغ این مدل موها بروید. درخشش و حجمی که این مدل به موهای شما می بخشد، مجذوب کنندهیت ظاهریتان را چندین برابر می کند. استفاده از یک اکسسوری موی ساده می تواند بر زیبایی استایل موهای شما تاثیر بسزایی بگذارد.

شینیون موی باز با بافت هلندی

اگر در پی یک مدل موی زنانه و دخترانه ترند می گشت، پیشنهاد می کنیم که از این مدل موی شیک و خاص غافل نشوید. ترکیب شینیون باز با بافت هلندی ظریف و البته موهای فِر و کمی به هم ریخته، می تواند ظاهر شما را مجذوب کننده و گیراتر کند. برای داشتن این مدل شما نیازی به اکسسوری نخواهید داشت؛ هر چند که استفاده از آن ها ایده بدی به نظر نمی رسد.

مدل موی شینیون باز مخصوص موهای کم پشت

این مدل مو از ترکیب موهای فر شده باز و موهای بافته شده در بافت های نازک که در بالای سر بسته می شوند به دست می آید و حس و حال شیکی به موها می دهد که برای مراسم های رسمی مناسب است. اگر موهای کم پشتی دارید و با این حال دلتان می خواهد مدل موی شینیون باز را انتخاب کنید، این مدل دقیقا مناسب شما است.

مدل موی شینیون باز با بافت مرتب

ترکیب بافت های ترکیبی و پیچشی که به مو حجم می دهند برای موهای مسی رنگ و البته بلوند بسیار مناسب است. چندین بافت شلخته تیغ ماهی و یک بافت محکم در میانشان، زیبایی این مدل مو را تکمیل می کنند. برای داشتن این مدل مو، بهتر است آرایشگر خود را از چند روز قبل در جریان بگذارید تا با مشکل غیرمنتظره ای روبرو نشوید.

شینیون موی نیمه بسته

این مدل کمی شلوغ است و به همین دلیل امکان دارد همه افراد از آن خوششان نیاید. همچنین اگر به سنگینی نیمه پشتی سرتان عادت ندارید، پیشنهاد می کنیم این مدل را انتخاب نکنید. مدل موی شینیون باز نیمه بسته ممکن است در نگاه اول ساده به نظر برسد اما در واقع اگر از مهارت کافی برای استایل کردن موهایتان برخوردار نیستید، بهتر است برای داشتن این مدل مو حتما به یک آرایشگر مراجعه کنید.

مدل موی شینیون باز با بافت های گل دار

این مدل موی مجذوب کننده، به دلیل داشتن گل های رز مجذوب کنندهیت بسکمک دارد. به کارگیری منظم رنگ ها در میان موهای موج دار می تواند مدل موهایتان را بسیار چشم نواز جلوه دهد. اگر موهایتان را رنگ کرده اید و دلتان می خواهد در مراسم، متفاوت تر از هر فرد دیگری به نظر برسید، پیشنهاد می کنیم این مدل مو را در انتخاب هایتان نگه دارید. اگر فکر می کنید موهای کمی دارید، از آرایشگر خود بخواهید برای درست کردن گل ها از موی مصنوعی استفاده کند و سپس آن ها را روی موهای شما قرار دهد.

شینیون موی باز برای موهای کوتاه

اگر موهای کوتاهی دارید و با این حال دلتان نمی خواهد از اکستنش مو استفاده کنید، نیازی به نگرانی درباره هیچ چیزی نیست. آن قدر تنوع مد ل های شینیون باز برای موهای کوتاه زیاد است که شما در پیدا کردن مدلی که هم مناسب فرم صورتتان باشد و هم زیبا و مد روز به نظر برسد، اصلا کار سختی نیست. تنها نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید، حجم موهای خودتان است که اگر زیاد باشد ظاهرتان مجذوب کننده تر می شود.

مدل موی موج دار مخصوص مراسم عروسی

در این مدل موی شیک، جایی برای شلختگی موها نیست. این مدل مو از ترکیب موهای موج دار به سبک هالیوودی و بستن بخشی از موهای پشت سر به دست می آید و حالتی باشکوه و لایه لایه به موهایتان می بخشد. اگر در پی یک ظاهر مرتب و در عین حال مجذوب کننده هستید و می خواهید استایل موهایتان بیش از میزان ساده یا به هم ریخته نباشد، حتما این مدل مو را امتحان کنید.

مدل موی شینیون باز پف دار

مدل موی شینیون پف دار، از آن مدل هایی است که با هر رنگ مویی زیبا به نظر می رسد. پیاده کردن این مدل نیمه باز و نیمه بسته روی موها زحمت زیادی نمی طلبد. جلوی موهایتان را به سمت عقب شانه کنید، بخش بالای موها را در گره دم اسبی کوچکی ببندید، پف موها را با استفاده از گیره درست کنید و بخش های پایینی موها را به صورت فرهای درشت در آورید. با این حال اگر توانایی استایل کردن موهای خود را ندارید، می توانید پیش از مراسم خود به یک آرایشگر مراجعه کنید و از او کمک بگیرید.

مدل موی نیمه بسته بافته شده

اگر موهای ضخیم و بلندی دارید، مدل موی فر شده نیمه بسته و نیمه باز می تواند به زیبایی تان بیفزاید. برای کامل کردن این مدل مو، کافی است که چند گیره با طرح مورد علاقه تان به موهایتان بزنید. یکی از مهم ترین فاکتورهای مهم برای زیبا شدن این مدل مو، حجم کلی موهای فرد است. البته به هیچ وجه جای نگرانی نیست، چرا که اگر موهای کم پشتی دارید می توانید از آرایشگرتان بخواهید برای استایل کردن موهای شما از اکستنشن استفاده کند.

مدل شینیون باز ساده

بسکمک از خانم ها مدل موی شلخته نیمه بسته را می پسندند، اما مدل موی ساده نیمه بسته هم مجذوب کنندهیت مخصوص به خودش را دارد. بر خلاف مدل موی بوهمی که ظریف تر و دوست داشتنی تر است، این مدل موی شینیون باز شیک و جدی به نظر می رسد و می توان از آن برای رویدادهای رسمی هم استفاده کرد. این مدل مو بیشتر برای کسانی است که می خواهند استایل موقر و مرتبی داشته باشند.

مدل موی دم اسبی نیمه بسته

این مدل موی شیک و خاص که با بستن نیمی از موها به شکل دم اسبی در بالای سر و رها کردن نیمی دیگر از موهای موج دار در پشت سر به دست می آید، مدل موی ایدئالی برای مهمانی های تابستانی است. قسمت مجذوب کننده این مدل مو، بخش هایی از مو هستند که اطراف صورت آویزان می مانند. شما می توانید برای مجذوب کننده تر شدن چهره ی خود، موهای جلوی سرتان را فِر کنید.

مدل موی صاف نیمه بسته

لازم نیست برای زیبا شدن موهایتان همیشه آن ها را فر کنید، گاهی اوقات زیبایی موهای صاف چندین برابر موهای فِر شده است. کافی است موهای صاف خود را به سمت بالا شانه کنید، بپیچانید و با گیره ای زیبا و خاص ببندید تا مدل موی حرفه ای و شیکی داشته باشید. اگر خودتان توانایی استایل کردن موهایتان را ندارید، پیشنهاد می کنیم به یک آرایشگر حرفه ای مراجعه کنید تا همه چیزی همانطور که شما می خواهید پیش برود. موهای صاف به مراقبت کمتری نیاز دارند و اگر به خوبی شینیون شوند تا چندین ساعت زیبا و مرتب باقی می مانند.

مدل موی شینیون باز برای موهای بلند

اگر موهای بلند و زیادی دارید این مدل مو دقیقا مناسب شما است. در این مدل، موهای فر شده به طور تقریبا نامحسوسی در بالای سر بسته می شوند و به صورت پله ای روی سر قرار می گیرند تا پف دار به نظر برسند. برای پیاده کردن این مدل موی شینیون باز بهتر است که از آرایشگر مو کمک بگیرید. استفاده از اکسسوری یکی از مهم ترین بخش های این مدل مو است، اما حتی اگر علاقه ای به استفاده از آن ها نداشته باشید هم از میزان زیبایی مدل موهایتان کم نمی شود.

مدل شینیون نیمه باز با بافت

اگر مایل به باز گذاشتن همه موهایتان نیستید، می توانید نیمی از موهای بالا و پایین سرتان را به صورت دم اسبی ببندید. این مدل موی شینیون باز به شما این امکان را می دهد که بخش بافته شده بالای سر را بیشتر جلوه دهید و صورتتان را با بخش هایی از مو که باز هستند احاطه کنید. این مدل مو دقیقا مناسب کسانی است که می خواهند با موهایشان برای چهره خود یک قاب ایجاد کنند. استفاده از اکسسوری مو برای این مدل اجباری نیست، اما اگر بخواهید می توانید از گیره های گل دار برای تزئین بافت ها استفاده کنید.

مدل موی عروس بوهِمی نیمه بسته

مدت ها است که مدل موهای شلخته و به هم ریخته محبوبیت خاصی کسب کرده اند. با این مدل موی نیمه بسته ساده که با بافتن ملایم موهای فر شده ایجاد می شود، می توانید حس و حال بوهمی و مجذوب کنندهی به موهایتان ببخشید. استفاده از اکسسوری مو زیبایی این مدل موی شینیون باز را چندین برابر می کند.

سخن آخر

بسته به رویداد یا موقعیتی که باید در آن حضور پیدا کنید، مدل موهای بسیار متنوعی وجود دارند که می توانید آن ها را با کمترین زحمت و هزینه روی موهایتان اعمال کنید. بهترین توصیه برای انتخاب مدل موی مناسب به خاطر داشتن این موضوع است که در بیشتر مواقع، سادگی تضمین کننده زیبایی است. در بسکمک از مدل مدل موهای شینیون بازی که در این مقاله معرفی شدند، تمرکز بر نیمه باز گذاشتن موها و آراستنشان با شیوه های ساده و دم دستی، همچون بافتن یا استفاده از گیره های مختلف، بوده است. بنابراین، سعی کنید تا جای ممکن سخت نگیرید و مدل مویی متناسب با تیپ و چهره خودتان را انتخاب کنید .

منبع: Hair Adviser, Vogue India

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 28 دی 1402 بروزرسانی: 28 دی 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 14361

به "16 مدل موی شینیون باز نو که باید امتحان کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "16 مدل موی شینیون باز نو که باید امتحان کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید