13 مدل مجذوب کننده استایل زنانه با پالتو مناسب موقعیت های مختلف

به گزارش کنفرانس هکا، یکی از انتخاب های رایج خانم ها در روزهای سرد، استفاده از پالتوی بلند است. این آیتم، همواره جایگاه ویژه ای در کمد لباس خانم ها دارد. نمونه های مختلفی از انواع استایل زنانه با پالتو وجود دارد که هرکس می تواند با توجه به سلیقه شخصی و سبک لباس پوشیدن خود، انتخاب مناسبی در این زمینه داشته باشد. در این مقاله، 13 مدل استایل زنانه با پالتو معرفی نموده و نکات مناسب برای پوشیدن هر استایل را بیان می کنیم.

13 مدل مجذوب کننده استایل زنانه با پالتو مناسب موقعیت های مختلف

1. استایل پالتو زنانه با شلوار مام استایل و کتانی

استایل پالتو زنانه با شلوار مام استایل و کتانی، یکی از ترندهای مجذوب نماینده و پرهوادار در سال های اخیر است. این استایل، ترکیبی از راحتی و شیک پوشی است و برای استفاده روزمره و قرارهای محبت آمیز بسیار مناسب است. برای این استایل، بهتر است از پالتوهای بلند تا زانو یا تا مچ پا بهره ببرید. پالتوهای کوتاه تر، ممکن است شما را قد کوتاه تر نشان دهد. رنگ پالتو را می توانید با رنگ شلوار هماهنگ نموده یا با رنگ های متضاد ست کنید، تا استایل شما مجذوب نماینده تر گردد.

برای تکمیل این استایل، می توانید از کتانی های اسپرت یا کلاسیک بهره ببرید. کتانی های سفید، همواره یک انتخاب عالی هستند، اما می توانید از رنگ های دیگر هم بهره ببرید تا استایل شما منحصربه فرد گردد. پالتو مشکی با شلوار مام استایل جین آبی و کتانی سفید یا پالتو قهوه ای شتری با شلوار مام استایل سفید و کتانی مشکی، دو ست محبوب پالتو زنانه با مام استایل، محسوب می شوند.

2. ترکیب پالتو بلند زنانه با شلوار جاگرز و کتانی

ترکیب پالتو بلند زنانه با شلوار جاگرز و کتانی، یک نمونه استایل کژوال است که برای استفاده روزانه و قرارهای غیررسمی بسیار مناسب است. پالتو مشکی با شلوار جاگرز آبی و کتانی سفید یا پالتو سبز زمردی با شلوار جاگرز مشکی و کتانی مشکی، دو نمونه ترکیب عالی برای این استایل هستند. برای اینکه استایل شما مجذوب نماینده تر گردد، از اکسسوری هایی مانند شال، کلاه یا کیف بهره ببرید. با کمی خلاقیت و سلیقه، می توانید استایل های مجذوب نماینده و متفاوتی با پالتو بلند و شلوار جاگرز بسازید.

3. پالتو بلند به همراه شلوار جین راسته

وقتی صحبت از استایل با پالتو زنانه می گردد، چگونه می توانیم شلوار جین راسته را فراموش کنیم؟ این نوع شلوار، اصلی ترین آیتم کمد لباس زنانه است که با همه چیز از جمله پالتو بلند زمستانی شما، ست می گردد. کافی است به این ترکیب یک بوت یا کفش زیبا هم اضافه کنید. پالتو بلند به همراه شلوار راسته و بوت یک استایل کلاسیک و شیک است که برای قرارهای رسمی یا غیررسمی و حتی موقعیت های خاص بسیار مناسب است.

می توانید از کفش و بوت های پاشنه دار یا بدون پاشنه بهره ببرید. کفش های پاشنه دار باعث می شوند که قد شما بلندتر به نظر برسد، اما کفش های بدون پاشنه راحت تر هستند. برای اینکه استایل شما شیک به نظر برسد، بهتر است از شلوار راسته با کمربند بهره ببرید. این استایل ترکیبی از راحتی و زیبایی است.

4. استایل زنانه با پالتو و لگ

پالتو با لگ و بوت، یک استایل کژوال و شیک است که برای استفاده روزمره و قرارهای محبت آمیز یا غیررسمی بسیار مناسب است. لگ ها جذب هستند و تا مچ پا می رسند. برای این استایل، بهتر است یک پالتو بلند تا زانو یا تا مچ پا را به همراه یک گپ یا بلوز جذب بپوشید. برای تکمیل این استایل، می توانید از نیم بوت یا بوت بلند ترجیحا مشکی بهره ببرید تا اندام شما را کشیده و لاغر نشان دهد.

اگر می خواهید قد شما بلندتر به نظر برسد، بهتر است از پالتو تا مچ پا بهره ببرید. برای داشتن یک استایل نیمه رسمی، می توانید یک پالتو بلند شتری یا خاکستری با گپ و لگ سورمه ای به همراه بوت پاشنه دار مشکی، ست کنید. بعلاوه اگر استایل مینیمال و شیک می خواهید، یک پالتو بلند مشکی با لگ پشمی و بوت را باهم ترکیب کنید.

5. پالتو بلند با شلوار بگ و کتانی

شلوارهای بگ یا نیم بگ، همواره یک آیتم مجذوب نماینده برای خاص نشان دادن استایل هستند. این ست برای قرار ناهار، رفتن به کافی شاپ با دوست صمیمی تان یا صرفا یک استایل برای تعطیلات آخر هفته، انتخاب خوبی است. شلوارهای نیم بگ هم مانند شوار بگ، گشاد هستند اما از قسمت زانو به پایین کمی جمع می شوند. پالتو قهوه ای شتری با شلوار نیم بگ سفید و کتانی مشکی، یک ست مجذوب نماینده در این سبک استایل است اما اگر یک استایل اسپرت و دخترانه را در نظر دارید، می توانید از یک پالتوی بلند چرمی با شلوار بگ و کتانی های رنگی بهره ببرید.

6. استایل زنانه با پالتو چرم

پالتو چرم ، یکی از آیتم های مجذوب نماینده و کاربردی در استایل زنانه است که می توانید آن را در موقعیت های مختلف و با انواع لباس ها ست کنید. این پالتو ظاهری شیک و لاکچری به شما می دهد و شما را گرم نگه می دارد. اگر یک استایل کلاسیک و رسمی می خواهید، می توانید پالتو چرم را با شلوار بلند و بلوز به همراه کفش یا نیم بوت پاشنه دار ست کنید. بعلاوه این استایل برای محل کار یا قرارهای رسمی، بسیار مناسب است.

به طورکلی پالتوی چرم، یک آیتم لاکچری و شیک محسوب می گردد، به همین علت برای یک استایل مجلسی و شیک، می توانید آن را با پیراهن بلند، دامن بلند یا کت وشلوار ست کنید. این استایل برای مهمانی ها و مراسم رسمی، کاربرد زیادی دارد. اگر هوادار لباس های چرم هستید اما در عین حال به استایل های کژوال و روزانه هم علاقه دارید، می توانید پالتو چرم را با شلوار جین، تی شرت یا بلوز و کتانی ست کنید. این استایل برای قرارهای محبت آمیز مجذوب نماینده به نظر می رسد.

7. رنگ های خنثی در استایل با پالتو شیک زنانه

انتخاب استایل به رنگ کاملاً خنثی برای پاییز یا زمستان، همواره شیک و کلاسیک به نظر می رسد. یک شال بلند، راهی عالی برای اضافه کردن مجذوب نمایندهیت به این نوع استایل است. بعلاوه کفش های پاشنه بلند در ترکیب با پالتو عالی هستند. سفید، نخودی، مشکی و خاکستری چند نمونه از رنگ های خنثی هستند که حتی می توانید آن ها را با یکدیگر ترکیب نموده و به دلخواه خود استایل های مختلفی ایجاد کنید.

8. ترکیب پالتو زنانه با شلوار چرمی

استفاده از شلوار چرمی یا یک ست چرمی کاملاً مشکی به همراه یک پالتو به رنگ قهوه ای روشن، ترکیبی بی نظیر است که اگر یک بار آن را امتحان کنید، می خواهید همواره آن را بپوشید. شلوارهای چرمی و کفش های پاشنه بلند، در هر موقعیت، ظاهری مجذوب نماینده ایجاد می نمایند؛ این استایل شما را زیبا و درعین حال جسور نشان می دهد. پالتوی بلند به رنگ خنثی، یک گزینه کاملاً خاص و فوق العاده در این ست است. در این ترکیب حتما از اکسسوری های ساده بهره ببرید تا زیبایی استایل شما حفظ گردد.

9. استایل پالتو زنانه با چکمه های بلند

چکمه ها و بوت های بلند، رایج ترین نوع کفش هایی هستند که در ماه های سرد سال پوشیده می شوند. این نوع چکمه ها که گاهی تا روی زانو می رسند، بدون شک یک انتخاب جسورانه، خصوصا برای یک قرار ناگهانی و خاص محسوب می شوند؛ کافی است آن را با یک پالتوی بلند صورتی ملایم و شلوار جین جذب، ترکیب کنید تا ظاهری مدرن و دخترانه به شما بدهد. برای زیبایی بیشتر از اکسسوری های ساده مثل عینک آفتابی، کیف کلاچ و چند دستبند مینیمال در این ست کنید.

10. پالتو بلند زنانه همراه پیراهن یا دامن

استایل پالتو زنانه با پیراهن کلاسیک، ساده و بسیار چشم نواز است. می توانید این نوع لباس را برای موقعیت های مختلف مثل قرار دیدار های خاص یا مهمانی ناهار بپوشید. این استایل بعلاوه، یک گزینه ایده آل، برای خانم های ریزنقش است. شما می توانید یک پیراهن یا دامن که دقیقا تا زانو پایین می آید، انتخاب نموده و به همراه یک پالتوی بلندتر از آن ترکیب کنید. با رعایت این مقدار ها، ریزنقش بودن اندام شما، دیگر جلب توجه نمی نماید و در پارچه اضافه غرق نمی شوید.

اگر اندام ریزی ندارید یک کت بلند تا زانو تهیه کنید و مطمئن شوید که دامن لباس شما بلندتر از پالتوی شما باشد. در این ست، یک کفش پاشنه بلند رنگ خنثی، انتخابی عالی محسوب می گردد. بعلاوه استفاده از رنگ های خنثی و اکسسوری های هم رنگ با لباس مثل کیف دستی، ظاهر شما را تکمیل می نماید.

11. استایل با پالتو بلند زنانه به سبک مونوکروم

استایل تک رنگ یا مونوکروم، همواره شما را خاص و شیک نشان می دهد؛ این سبک خصوصا برای خانم های قدکوتاه بسیار مناسب است. ترکیب پالتوی قهوه ای شتری و بلوز یقه اسکی که داخل شلوار کرم رنگ فاق بلند قرار گرفته، می تواند انتخاب بی نظیری باشد؛ این استایل با یک جفت کفش یا بوت پاشنه بلند، به خوبی کامل می گردد.

12. پالتو بلند مشکی با کلاه خبرنگاری

پالتو بلند مشکی با کلاه خبرنگاری هم رنگ با آن، یک استایل مجذوب نماینده و کلاسیک است که می تواند برای فصول سرد سال مناسب باشد. با پوشیدن یک ست خاکستری زیر پالتو و بوت بلند، استایل خود را هماهنگ و زیبا جلوه دهید. برای تکمیل این ترکیب، از اکسسوری هایی مانند دستکش، دستبند، گردنبند یا یک کیف دستی بهره ببرید.

13. استایل پالتو بلند زنانه با هودی

برای داشتن استایل کژوال با پالتو و هودی، بهتر است از یک رنگ بهره ببرید تا جلوه بهتری داشته باشد. می توانید آستین های پالتو را کمی بالا بزنید و موهای خود را داخل هودی قرار دهید. این جزئیات کوچک می تواند به طور کامل، استایل شما را تغییر دهد. این ست، بیشتر برای افرادی مناسب است که هوادار لباس های اورسایز و گشاد هستند و می خواهند استایلی راحت داشته باشند. پوشیدن کتانی برای تکمیل این ظاهر مجذوب نماینده را نباید فراموش کنید.

یک پالتو بلند مشکی با یک هودی سفید و شلوار جین آبی، ترکیب مجذوب نمایندهی برای این استایل است. اگر از هواداران استایل سایز بزرگ نیستید، می توانید از یک سویشرت به جای هودی بهره ببرید. سویشرت ها معمولاً رسمی تر از هودی ها هستند و می توانند ظاهر شما را شیک تر نشان دهند. برای این نوع استایل، یک پالتو خاکستری با یک سویشرت سیاه و شلوار سفید، انتخاب خوبی است.

کلام آخر

در این مقاله، 13 مدل استایل مختلف زنانه با پالتو بلند را معرفی کردیم اما شما می توانید با توجه به شخصیت و علایق خود، ترکیب های متفاوت و بیشتری خلق کنید. طراحی استایل با پالتو بلند زنانه، فرصتی است که از خلاقیت و سلیقه شخصی خود بهره ببرید. با استفاده از ترکیب رنگ های مختلف و انتخاب لباس و اکسسوری های مناسب، یک استایل منحصربه فرد بسازید.

منابع: outfittrends , blog.trendii

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 3 بهمن 1402 بروزرسانی: 3 بهمن 1402 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 14478

به "13 مدل مجذوب کننده استایل زنانه با پالتو مناسب موقعیت های مختلف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "13 مدل مجذوب کننده استایل زنانه با پالتو مناسب موقعیت های مختلف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید