125 تن کاغذ بین 300 نشریه توزیع شد

به گزارش کنفرانس هکا، بنابر اعلام کمیته توزیع کاغذ مطبوعات، 125 تن کاغذ روزنامه ای بین نشریات کشور که عمدتا هفته نامه ها و ماهنامه های استانی و منطقه ای بودند، توزیع شد.

125 تن کاغذ بین 300 نشریه توزیع شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در ششمین جلسه کمیته توزیع کاغذ مطبوعات، با توجه به موجودی بعضی واردکنندگان کاغذ و آنالیز درخواست نشریات و بر اساس اولویت های اعلامی، تخصیص 125 تن کاغذ، نهایی و روند اجرایی آن با ارسال پیامک به مدیران مسئول این رسانه ها، از تاریخ 5 تیر ماه 98 شروع شد.

این مجموعه توسط شرکت نگارگستر و به قیمت کیلویی 5150 تومان در حال توزیع است. طبق اعلام کمیته توزیع کاغذ معاونت مطبوعاتی 300 تن کاغذ دیگر نیز تا سرانجام همین هفته بین مطبوعات توزیع می گردد.

کمیته توزیع کاغذ مطبوعات با دستور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و با هدف توزیع مناسب و شفاف کاغذ مطبوعات، سرعت بخشی به راستا ورود کاغذ به کشور و همزمان توزیع درست آن، رسیدگی به وضعیت رسانه هایی که به دلیل کمبود کاغذ اختلالی در انتشار آن ها ایجاد شده و استفاده از ظرفیت تمام دستگاه ها برای یاری به وضعیت بازار کاغذ با توجه به تاکیدات رئیس جمهور، معاون اول رئیس جمهور و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تشکیل شده است.

euroro.ir: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 3968

به "125 تن کاغذ بین 300 نشریه توزیع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "125 تن کاغذ بین 300 نشریه توزیع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید