از بلغارستان، اسپراو: شاید از بازیکنان ذخیره مقابل ایران استفاده کردم

به گزارش کنفرانس هکا، سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا گفت: بازیکنان ذخیره من شانس زیادی دارند تا در بازی مقابل ایران به میدان بروند.

از بلغارستان، اسپراو: شاید از بازیکنان ذخیره مقابل ایران استفاده کردم

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از بلغارستان، جان اسپراو، سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا در مورد بازی امروز تیمش مقابل ایران در سرانجام مرحله دوم مسابقات قهرمانی دنیا گفت: بازی با ایران، آخرین مسابقه گروهی در مرحله دوم مسابقات برای ماست. صعود ما به مرحله نهایی قطعی گردیده است و در مورد بازی با ایران و تاکتیک های این بازی باید بعد از مشورت با همکارانم، تصمیم گیری کنم.

او ادامه داد: بازیکنان اصلی من چند بازی سخت را پشت سر گذاشته اند و کمی خسته هستند. به همین دلیل بازیکنان ذخیره من شانس زیادی دارند تا در بازی مقابل ایران به میدان بروند.

اسپراو در مورد بازی شب گذشته مقابل بلغارستان توضیح داد: تماشاگران بلغارستان، شب گذشته عالی بودند و تیم خود را به خوبی تشویق کردند. من چنین جوی را در کشورهای ایران، ایتالیا و لهستان نیز تجربه نموده بودم.

وی در سرانجام گفت: بازیکنان من به خوبی با جو سالن کنار آمدند و بازی خود را ارائه کردند به ویژه در ست سوم که تیم بلغارستان، بازی را بهتر آغاز کرد، به بازی برگشتند و کیفیت همیشگی خود را به دست آوردند.

ayrokh.ir: مجله گردشگری و مسافرتی

cruisero.ir: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس ها

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 708

به "از بلغارستان، اسپراو: شاید از بازیکنان ذخیره مقابل ایران استفاده کردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از بلغارستان، اسپراو: شاید از بازیکنان ذخیره مقابل ایران استفاده کردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید