گالوپ: 54 درصد آمریکایی ها از عملکرد ترامپ ناراضی اند

به گزارش کنفرانس هکا، نتایج نظرسنجی گالوپ نشان می دهد،اگرچه میزان محبوبیت دونالد ترامپ در بحبوحه دادرسی علنی تحقیقات استیضاح اندکی افزایش داشته، اما هنوز 54 درصد آمریکایی ها از عملکرد وی رضایت ندارند.

گالوپ: 54 درصد آمریکایی ها از عملکرد ترامپ ناراضی اند

به گزارش ایسنا، به نقل پایگاه خبری هیل، نظرسنجی گالوپ نشان می دهد 43 درصد از پاسخ دهندگان از عملکرد دونالد ترامپ حمایت کردند که دو درصد بیشتر از نظرسنجی اواخر اکتبر است. میزان نارضایتی از رئیس جمهوری آمریکا هم به 54 درصد رسیده است که از 57 درصد نظرسنجی پیشین کاهش داشته است.

این میزان رضایتمندی با آمار نظرسنجی گالوب در اواسط سپتامبر مطابقت دارد؛ پیش از آنکه فرد افشاگری از تماس تلفنی جنجالی ترامپ و ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین شکایت کند و این موضوع کانون تحقیق استیضاح علیه او شود. این آمارها نشان دهنده بازگشت ثبات به محبوبیت ترامپ است.

این نظرسنجی از اول تا چهاردهم نوامبر انجام شد که هنوز تعداد زیادی دادرسی علنی صورت نگرفته بود. با وجود این، 69 درصد از شرکت کنندگان گفتند که آن ها تصمیمشان را درباره اینکه آیا ترامپ باید استیضاح شود یا خیر گرفته اند. مجموعا 48 درصد استیضاح یا برکناری را تایید کردند و 50 درصد هم با آن مخالف بودند.

حمایت جمهوری خواهان از عملکرد رئیس جمهوری آمریکا همچنان بدون تغییر باقی مانده و 90 درصد از آنان از ترامپ حمایت کردند. چهار درصد از دموکرات ها در این نظرسنجی عملکرد ترامپ را تایید کردند و 38 درصد از شرکت کنندگان مستقل از او حمایت به عمل آوردند. این نظرسنجی بین 1015 آمریکایی بالغ انجام شد.

وبلاگ پریها: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

کالارنا: کالارنا: مقایسه و نقد کالاهای دیجیتالی

منبع: عصر ایران
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 7384

به "گالوپ: 54 درصد آمریکایی ها از عملکرد ترامپ ناراضی اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گالوپ: 54 درصد آمریکایی ها از عملکرد ترامپ ناراضی اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید