کوه Emei و Leshan Giant میراث جهانی یونسکو در چین

به گزارش کنفرانس هکا، شهر چنگدو، پایتخت استان سیچوان، نقطه آغاز خوبی است که از آن به عنوان یکی از شهرهای قابل سکونت در استان سیشوان به شمار می رود. اگرچه مرکز شهر دارای تعداد زیادی خودرو در خیابان ها است، خیابان های فرعی شلوغ پر از درختان gingko و flowers هستند.

کوه Emei و Leshan Giant میراث جهانی یونسکو در چین

در تور چین از این جاذبه گردشگری دیدن کنید، ایمی شان - یک صندلی خنک کوهستانی که در برابر گرمای سوزان حوضه ها برابر است - در 130 کیلومتری جنوب غربی واقع شده است.

Leshan - خانه بلندترین مجسمه بودا در دنیا است - شهری آرام و آرام، نه چندان دور از Emei شان؛ جای بدی نیست که یک یا دو روز دور هم جمع شویم - در امتداد Binhe لو در شب زیبا است.

بودای Leshan Leshan

Leshan یک نقطه خوب برای کشف چند روز است. افتخار و شادی آن، مجسمه بزرگ بودا است که بر روی یک صخره که مشرف به دادو است، حکاکی شده است.

Leshan در فاصله بسیار زیادی از Emei Shan واقع شده است - که بیشتر برای کنده کاری گران معروف است. این مجسمه که توسط راهب بودایی Haitong به امید اینکه جریان های مهلک را دفع کند، از قایقرانان محافظت کند و رودخانه های سریع را آرام کند، این مجسمه نشانه هایی از سن را نشان می دهد، اما منظره ای چشمگیر باقی می ماند. Leshan که در حاشیه جنوبی حوضه Red در استان سیشوان واقع شده است، به خاطر بسیاری از معابد پراکنده در سراسر منطقه مورد توجه قرار گرفته است؛ بازدیدنمایندگان اغلب در موزه Mahaoya مقبره ها و معبد Wuyou توقف می نمایند.

نکات برجسته و ویژگی های

موزه آرامگاه Mahaoya: این موزه مجموعه معتبری از مقبره ها و آثار باستانی دفن شده از دودمان هان شرقی را دارد.

معبد Wuyou: این صومعه به سلسله تانگ بازمی گردد و شامل مجموعه ای از خوشنویسی، نقاشی و مصنوعات تاریخی است.

زمان بازگشایی: آوریل - 7 اکتبر: 30 - 18: 30 - مارس 8: 30 - 17: 30

Emei شان (کوه Emei)

"Emei شان"، یکی از چهار امپراطوری معروف قرون وسطی، ترکیبی از سرسبزی و luxuriant کوهستان است که گستاخانه به دنبال دزدی و معابد فراوان هستند. نمای خورشید از بالای کوه مقدس واقعا ً فک پایینی هستند. کوه های غربی این شهر به as معروف است در حالی که منطقه بزرگ اطراف آن به نام استان Igneous بزرگ Igneous شناخته می گردد.

معابد بسیاری در سراسر"Emei شان"سازه های اصلی نیستند که از ظهور مذهب بودا در چین نشات می گیرند - بیشتر نقاشی های اصلی در طی جنگ با ژاپن و انقلاب فرهنگی غارت یا غارت شدند. این کوهستان با بازدید نمایندگانی که بیش از یک یا دو روز در صومعه ها توقف می نمایند رفت و آمد می نماید اما این منطقه حفاظت شده همچنان یک منطقه منزوی با درختان سدر، صنوبر و درختان کاج و صخره های سربه فلک کشیده، پوشش ابر و گیاهان و حیوانات است.

"Emei"در 130 کیلومتری جنوب"چنگدو"واقع شده است و محل مناسبی برای پیاده روی و تمرین مناسب برای پیاده روی می باشد. این پسروی خنک و مه آلود به خاطر sunrises خارق العاده و همچنین معبد Jingding، صومعه Fuhu، معبد Baoguo و Qinying pavillion مشهور است.

نکات برجسته و ویژگی های

معبد Baoguo: در قرن 16، این معبد Buddhist Mahayana به عنوان قدیمی ترین ساختار چوبی زنده در جنوب چین معروف است. تالار اصلی معبد به 1013 در سلسله سونگ شمالی باز می گردد؛ شامل باغ های زیبا و همچنین یک بودا به ارتفاع 3.5 متر که قدمت آن به سال بازمی گردد، یک جاذبه توریستی معروف است.

صومعه Fuhu: که خیلی دورتر از معبد Baoguo واقع نشده است، صومعه Fuhu در جنگل های انبوه درختان جنگلی قرار گرفته است و برای pagoda copper متر با متر با etchings بودایی باارزش است.

پل Jingding: معبد باشکوه sqm Jingding پوشیده از کاشی های براق پوشیده شده و کاملا ً تماشایی است. بهترین نقطه برای رسیدن به طلوع خورشید در کوه Emei است، اما مه گاهی مانع نما می گردد.

Qinying pavillion: که بر روی یک صخره در وسط جوی جاری ساخته شده است، این معبد به خاطر صداهای آرامش بخش آب های اطراف اشکال صخره ای اش، به نام"Pavilion ساند"نام گذاری شده است.

بودای بزرگ: این مجسمه عظیم و مقدس به صورت سنگی حکاکی شده است که به دو رودخانه مشرف است.

خوب است که بدانید و برای دوشیزه فیرفاکس چه اتفاقی می افتد؟

برنامه ریزی کنید که حداقل نیمی از روز را صرف کاوش در کوه Emei کنید و سعی کنید حداقل یک شب را در Leshan صرف کنید تا بتوانید جاذبه های اصلی را در اوقات فراغت بازدید کنید.

"Emei"در جنوب غربی"چنگدو"و"Leshan"واقع در جنوب غربی"Chengdu"واقع شده است.

Emei شان (کوه Emei)

محدوده قیمت: هزینه ورودی Emei شان: CNY 150 - بزرگ سال؛ CNY 80 - student - 70: CNY 70

جایزه بزرگ ورودی بودا: CNY 70

چگونه به آنجا برسیم: روستای Baoguo در پایگاه کوه Emei واقع شده است؛ ایستگاه اتوبوس در اینجا واقع شده است و شما می توانید بلیط ورودی کوه Emei بخرید و اطلاعات کوهستانی به دست آورید. اتوبوس ها از Baoguo به سه نقطه اصلی در کوهستان -، Wannian و Leidongping می روند؛ هر کدام از این مقاصد می توانند به راحتی به جاذبه های Mount دسترسی داشته باشند. این معبد می تواند با اتوبوس 332 از شهر Ningbo به دست بیاید - این سفر بیش از 35 دقیقه طول می کشد. Leshan در مسیر to شان واقع شده است؛ یک خط ریلی مسافری وجود دارد که به منطقه Mianyang - Chengdu - Leshan خدمات رسانی می نماید، اما هیچ قطاری وجود ندارد که مستقیما ً وارد منطقه Leshan گردد.

euroro.ir: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 1037

به "کوه Emei و Leshan Giant میراث جهانی یونسکو در چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوه Emei و Leshan Giant میراث جهانی یونسکو در چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید