کلنگ زنی 3000 واحد مسکن محرومان در کردستان

به گزارش کنفرانس هکا، خبرنگاران/کردستان رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از کلنگ زنی سه هزار واحد مسکن محرومان در کردستان اطلاع داد.

کلنگ زنی 3000 واحد مسکن محرومان در کردستان

علی رضا تابش تابش امروز در جلسه شورای برنامه ریزی استان کردستان که با حضور معاون رییس جمهور برگزار گردید اظهار کرد: کردستان نماد وحدت شیعه و سنی در کشور است.

وی اضافه نمود: امروز با حضور رییس سازمان برنامه و بودجه کشور،2 هزار واحد مسکن محرومان ویژه مناطق روستایی و 1000 واحد مسکن محرومان شهری در کردستان کلنگ زنی شد.

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی عنوان نمود: برای احداث مسکن محرومان هزینه ای از کسی دریافت نمی گردد و در تلاشیم این پروژه ها به بهره برداری برسد و در اختیار محرومان قرار گیرد.

وی اظهار داشت: برای احداث این پروژه ها به همکاری همه دستگاه های استان نیازمند هستیم.

در ادامه خیرالله خادمی، معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: افزایش منابع اعتباری در اسناد خزانه و افزایش تخصیص اعتبارات به کردستان نشان از توجه جدی دولت به توسعه استان است.

وی با توجه به اینکه هزینه ساخت و احداث جاده و تونل در کردستان، نسبت به استان های دیگر بسیار بالا است عنوان نمود: برای تقویت این حوزه در کردستان مقدار قابل توجهی اعتبار تزریق شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: امید است کردستان بیست و سومین مرکزی باشد که به شبکه سراسری ریل قطار متصل می گردد و به این ترتیب ریل به سنندج هم برسد.

در ادامه این جلسه عدل، معاون فنی و امر زیربنایی سازمان برنامه و بودجه گفت: با توجه به پتانسیل ها و استحقاق کردستان، اقدامات خوبی برای توسعه استان طی دو سال اخیر انجام شده است.

وی تخصیص اعتبار برای تکمیل راه آهن سنندج را جزو اولویت های کشوری ذکر کرد و اضافه نمود: امید است این اقدامات برای توسعه استان تداوم داشته باشد.

معاون فنی، امور زیربنایی و تولیدی سازمان برنامه و بودجه کشور، در رابطه با تخصیص آب به کردستان اظهار داشت: دولت هیچ گونه بدهکاری در زمینه آب های مرزی، به کردستان ندارد.

وی از تامین اعتبار آب های اطلاع داد و یادآور شد: امید است کردستان جزو اولویت های ما باشد.

بیست آمار: آشنایی با علم آمار و ریاضیات

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 7281

به "کلنگ زنی 3000 واحد مسکن محرومان در کردستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلنگ زنی 3000 واحد مسکن محرومان در کردستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید