کره شمالی: آمریکا به دنبال براندازی است

به گزارش کنفرانس هکا، پکن- خبرنگاران- کره شمالی می گوید انتشار گزارش انتقادی حقوق بشر آمریکا علیه این کشور نشان می دهد که واشنگتن نه تنها به دنبال بهبود روابط طرفین نیست بلکه در اندیشه براندازی است.

کره شمالی: آمریکا به دنبال براندازی است

به گزارش خبرنگاران خبرگزاری کره شمالی روز دوشنبه نوشت، بیانیه وزارت خارجه آمریکا درباره حقوق بشر کره شمالی مملو از دروغ و مسایل ساختگی است و اصلا قابل اعتماد و اطمینان نیست.

این خبرگزاری این گزارش حقوق بشر آمریکا را محکوم نموده و محتوای آن را تحریف شده و خرافی دانسته و آورده است که هدف واشنگتن تخریب چهره کره شمالی در دنیا است.

وزارت خارجه آمریکا در انتقاد از حقوق بشر کره شمالی آورده است که این کشور مردم خود را مورد ستم قرار می دهد و به حقوق بشر پایبندی نشان نمی دهد.

خبرگزاری کره شمالی اضافه می نماید که انتشار چنین گزارشی نشان داد که دولت فعلی آمریکا هم مانند دولت های پیشین این کشور راهبردهای قدیمی و سیاست خصمانه را علیه کره شمالی دنبال می نماید.

گزارش تاکید می نماید که آمریکا اگرچه عاجزانه دست و پا می زند و می کوشد به هر بهانه ای از جمله حقوق بشر علیه کره شمالی گام بردارد اما هرگز آرزوهای واهی واشنگتن محقق نخواهد شد و این کشور به آنچه تصور می نماید دست نخواهد یافت و کره شمالی با اقتدار راهش را ادامه خواهد داد.

آساق**231**1904**

pariha.com: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

منبع: ایرنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 3202

به "کره شمالی: آمریکا به دنبال براندازی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کره شمالی: آمریکا به دنبال براندازی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید