کاوه صدقی رسماً استعفا داده است، استقبال فدراسیون اسکیت برای بهره مندی از همه ظرفیت ها

به گزارش کنفرانس هکا، دبیر فدراسیون اسکیت از استعفای صدقی،مربی هاکی خبر داد و گفت: فدراسیون اسکیت برای بهره مندی از همه ظرفیت ها استقبال می کند.

کاوه صدقی رسماً استعفا داده است، استقبال فدراسیون اسکیت برای بهره مندی از همه ظرفیت ها

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکیت، حمیدرضا بخارایی در واکنش به خبر منتشر شده در برخی از رسانه ها در خصوص مربی سابق هاکی ، گفت: کاوه صدقی یکی از مربیان خوب این رشته ورزشی محسوب می شود اما وی چندی پیش طی نامه ای رسمی و با میل خود از تمامی مسئولیت هایش در این فدراسیون استعفا داد.

دبیر فدراسیون اسکیت در ادامه، اظهار کرد: این درخواست کتبی پس از بررسی از طریق ریاست فدراسیون، مورد پذیرش قرار گرفت.

وی با تاکید بر اینکه فدراسیون اسکیت برای توسعه و پیشرفت این ورزش از همه ظرفیت ها و افراد توانمند استفاده خواهد کرد، افزود: بر این اساس از همه اهالی رسانه دعوت می شود در انتشار اخبار مرتبط با این رشته ورزشی همکاری کنند تا با درج اطلاعات اشتباه، زمینه ایجاد تنش در میان خانواده به اسکیت فراهم نشود.

دبیرفدراسیون اسکیت با بیان اینکه هم اکنون 12 رشته تحت پوشش فدراسیون اسکیت هستند، شرح داد: به عنوان مثال در مسابقات اخیر سطح چهار جهانی که با حضور تیم ملی هاکی کشورمان برگزار گشت، فدراسیون از همه ظرفیت ها برای اعزام جوانان بااستعداد ایرانی به این رقابت ها بهره برد .

وی گفت: مسابقات تابستانی و زمستانی آسیایی در آینده ای نزدیک برگزار خواهد شد که از هم اکنون در حال برنامه ریزی جهت کسب بهترین نتایج هستیم لذا از همه افراد توانمند و همچنین اهالی رسانه دعوت می شود جهت اعتلای این رشته ورزشی همراه فدراسیون اسکیت باشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 13266

به "کاوه صدقی رسماً استعفا داده است، استقبال فدراسیون اسکیت برای بهره مندی از همه ظرفیت ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاوه صدقی رسماً استعفا داده است، استقبال فدراسیون اسکیت برای بهره مندی از همه ظرفیت ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید