کاهش محدودیت های مسافرتی در آمریکا برای واکسینه شده ها

به گزارش کنفرانس هکا، ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست آمده، کاهش محدودیت های مسافرتی در آمریکا برای واکسینه شده ها صورت می گیرد.

کاهش محدودیت های مسافرتی در آمریکا برای واکسینه شده ها

ایالات متحده در ماه نوامبر فرایند کاهش محدودیت های مسافرتی برای مسافران خارجی از جمله مسافرانی را که از بریتانیا و اتحادیه اروپا قصد سفر به آمریکا دارند و علیه کرونا واکسینه شده اند، آغاز خواهد کرد.

کسانی که شهفرایند ایالات متحده آمریکا نیستند و قصد دارند از این کشور بازدید کنند، باید مدرک واکسینه بودن و نتیجه منفی آزمایش کرونا را که طی سه روز پیش از سفر اجرا شده است، ارائه کنند.

این تصمیمات نو از اوایل نوامبر به اجرا گذاشته خواهند شد و انتظار می رود آمار رزرو بلیت های خطوط هوایی برای تعطیلات با افزایش روبرو شود.

خطوط هوایی و سایر بخش های صنعت گردشگری ماهها است که از ایالات متحده درخواست کاهش محدودیت های مسافرتی را دارند. برای نخستین بار در مارس 2020 و در دولت ترامپ این مقررات که درحال حاضر بیش از 30 کشور را شامل می شود، به اجرا گذاشته شد. جو بایدن هم در ماه ژانویه یعنی کمی پس از آغاز ریاست جمهوری این مقررات سفری را تمدید کرد.

دولت بایدن همچنین مقررات را برای آمریکایی های واکسینه نشده ای که قصد بازگشت به کشور را دارند، تشدید کرده است. این افراد باید یک روز پیش از سفر و یک بار هم در زمان ورود آزمایش کرونا انجام دهند.

منبع: همگردی
انتشار: 11 مهر 1400 بروزرسانی: 11 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 12851

به "کاهش محدودیت های مسافرتی در آمریکا برای واکسینه شده ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش محدودیت های مسافرتی در آمریکا برای واکسینه شده ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید