کالدرون خودش را خیلی زود به بازیکن نزدیک کرد، من هم مثل بقیه هستم

به گزارش کنفرانس هکا، به گزارش خبرنگاران، سید جلال حسینی درباره وضعیت پرسپولیس در آستانه رقابت های لیگ برتر گفت: خدا را شکر شرایط خوبی داریم. از زمانی که کادر فنی جدید آمدند خیلی زود کار را آغاز کردند. کالدرون به سرعت با بازیکنان ارتباط نزدیک برقرار کرد و خودش هم همواره در مراحل مختلف تمرین کنار بازیکنان حضور دارد. خوشبختانه ما تمرین های پیش فصل را زود آغاز کردیم و تا امروز تمرینات خوبی داشته ایم.

کالدرون خودش را خیلی زود به بازیکن نزدیک کرد، من هم مثل بقیه هستم

کاپیتان سرخپوشان درباره نخستین بازی این تیم در لیگ برتر مقابل پارس جنوبی جم گفت: اولین بازی در لیگ همواره سخت است چرا که همه تیم ها در شرایط بدنسازی قرار دارند و زمان می برد تا هر تیمی به شکوفایی فنی برسد اما امیدوارم آغاز خوبی در لیگ داشته باشیم.

وی درباره عملکرد باشگاه در فصل جابجایی گفت: سال جاری بازیکنان خیلی خوبی داریم. بازیکنانی که به ما اضافه شده اند هم شرایط بازی در پرسپولیس را به خوبی می دانند. بازی کردن در پرسپولیس برای هر بازیکنی سخت است. الان بازیکنان ما در شرایط خوبی هستند.کار برای حضور در ترکیب اصلی سخت است. همه باید بجنگیم. امیدوارم سال جاری هم سال پرسپولیس باشد.

حسینی درباره رفتن برانکو و حضور گابریل کالدرون در راس کادرفنی پرسپولیس تاکید نمود: به هر حال برانکو مربی پرافتخاری بود و خیلی برای این تیم زحمت کشید. همه شاهد کارهای بزرگ او بودند اما فوتبال حرفه ای همین است و هر آمدنی یک رفتنی دارد. کالدرون هم یک مربی کاملا حرفه ای است. تا این جا شرایط خوبی را برای تیم ایجاد و بازیکنان را به خوبی آماده نموده است.

مدافع سرخپوشان پایتخت درباره قرعه بازی های پرسپولیس در لیگ برتر یادآور شد: اگر پرسپولیس در این چند سال تیم شد، طرفداران باعث شدند. آنها در این چند سال خیلی تیم را حمایت کردند و با همه اتفاقات و مسائل و حاشیه ها جنگیدند. آن ها عامل بسیار مهم و معین نماینده ای هستند. راجع به قرعه هم باید بگویم که به هر حال همه تیم ها باید با هم بازی نمایند و کار برای همه سخت است. ما باید بازی به بازی پیش برویم و امیدوارم لیگ را خوب آغاز کنیم.

این بازیکن در انتها راجع به حاشیه هایی که درباره حضور احتمالی او روی نیمکت تیم مطرح شد اظهار داشت: من مثل بقیه بازیکنان هستم و فقط یک وظیفه دارم. خوب تمرین کردن و خوب بازی کردن؛ تصمیم در این مورد نیز با سرمربی تیم است. من همه تلاشم را می کنم اما خود سرمربی باید تصمیم بگیرد که چه کسی در زمین باشد. برای من این حاشیه ها هیچ اهمیتی ندارد.

euroro.ir: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 5185

به "کالدرون خودش را خیلی زود به بازیکن نزدیک کرد، من هم مثل بقیه هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کالدرون خودش را خیلی زود به بازیکن نزدیک کرد، من هم مثل بقیه هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید