پیرهادی: ماراتن انتخاب کاندیداهای تهران شروع شد ، معین لیست ائتلاف نیروهای انقلاب از مجلس مردمی

به گزارش کنفرانس هکا، سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: از ساعاتی پیش مرحله رای گیری از نمایندگان مردم تهران برای انتخاب سه برابر ظرفیت کاندیداهای مورد احتیاج لیست تهران شروع شد.

پیرهادی: ماراتن انتخاب کاندیداهای تهران شروع شد ، معین لیست ائتلاف نیروهای انقلاب از مجلس مردمی

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران محسن پیرهادی سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با اشاره به شروع مرحله انتخاب مردمی کاندیداهای شورای ائتلاف در تهران، گفت: از ساعاتی پیش مرحله رای گیری از نمایندگان مردم تهران برای انتخاب سه برابر ظرفیت کاندیداهای مورد احتیاج لیست تهران شروع شد.

پیرهادی ادامه داد: این رویداد در واقع یک ماراتن انتخاب مردمی است که برای اولین بار توسط شورای ائتلاف نیروهای انقلاب طراحی شده و نمایندگان مردم که 8000 نفر منتخب در شورای های محلی ائتلاف نیروهای انقلاب در کنار نمایندگان احزاب، اقشار، اصناف، اقوام و گروه های دیگر، به انتخاب گزینه های مورد نظر خود خواهند پرداخت.

وی اضافه نمود: بر اساس برنامه ریزی انجام شده، 8000 نفرمشارکت کننده در این رای گیری الکترونیکی، باید به فهرستی 30 نفره از میان کاندیداهای معرفی شده به مجمع عمومی تهران، رای دهند.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب توضیح داد: پس از سرانجام رای گیری، بر اساس فراوانی رای افراد، لیستی سه برای ظرفیت مورد احتیاج در تهران تهیه می گردد که به هیات انتخاب شورای ائتلاف نیروهای انقلاب ارائه و مرحله سرانجامی رسیدن به فهرست 30 نفره تهران شروع خواهد شد.

وی ادامه داد: هیات انتخاب متشکل از اعضای شورای مرکزی بدون حضور اعضای کاندیدا شده، به همراه نمایندگان احزاب، اقشار، اصناف، اقوام و شورای ائتلاف محلات تهران خواهد بود که در مجمع انتخاب شده اند که در نهایت با مشارکت مردمی لیست نهایی تهران را ارائه خواهند کرد.

پیرهادی، اظهارداشت: مشارکت کنندگان در رای گیری الکترونیکی همزمان با رای دهی به فهرستی 30 نفره از میان نامزدهای معرفی شده، به یک الی سه نفر نیز به عنوان نماینده خود برای عضویت در هیات انتخاب شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، رای خواهند داد.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در سرانجام اعلام نمود: زمان رای گیری که از اوایل صبح امروز 8 بهمن ماه شروع شده تا ساعت 18 فردا 9 بهمن ماه ادامه پیدا خواهد نمود و نمایندگان قشرهای مختلف، در این فرصت می توانند با مراجعه به سامانه، رای خود را ارائه دهند.

وبلاگ پریها: پریها مجله گردشگری، خبری، موفقیت، آشپزی و سرگرمی میباشد.

کالارنا: کالارنا: مقایسه و نقد کالاهای دیجیتالی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 8382

به "پیرهادی: ماراتن انتخاب کاندیداهای تهران شروع شد ، معین لیست ائتلاف نیروهای انقلاب از مجلس مردمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیرهادی: ماراتن انتخاب کاندیداهای تهران شروع شد ، معین لیست ائتلاف نیروهای انقلاب از مجلس مردمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید