پسر ارشد ترامپ شهادت می دهد

به گزارش کنفرانس هکا، دونالد ترامپ جونیور برای جلوگیری از رویارویی و جنجال بیشتر بر سر صدور احضاریه، ماه آینده در جلسه غیر علنی کمیته اطلاعاتی سنا در رابطه با تحقیقات روسیه شهادت خواهد داد.

پسر ارشد ترامپ شهادت می دهد

براساس توافقی که میان دونالد ترامپ جونیور، پسر ارشد رئیس جمهوری آمریکا و قانونگذاران حاصل شد، او اوایل ژوئن تا چهار ساعت در این کمیته حاضر می گردد.

به گفته دو منبع آگاه که خواستند نامشان فاش نگردد، این توافق پس از آن حاصل شد که کمیته مذکور قصد داشت دونالد ترامپ جونیور را بابت مصاحبه سال 2017 احضار کند. او پیش از این دو بار از انجام مصاحبه خودداری نموده بود و بحث احضاریه پیش آمد. به گفته منابع، پسر ترامپ دوشنبه به این رایزنی ها پاسخ داد.

سخنگوی ویلیام بار، دادستان کل آمریکا اظهارنظر ننموده است. دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در واکنش به بحث صدور احضاریه گفته بود در حق پسرش اجحاف می گردد.

این اولین احضاریه برای خانواده بلافصل رئیس جمهوری آمریکا محسوب می گردد. اعضای این کمیته همچنین تمایل دارند تا در میان موضوعات متفاوت درباره جلسه ای در برج ترامپ حین کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ گفت وگو نمایند. ، ایسنا

ayrokh.ir: مجله گردشگری و مسافرتی

cruisero.ir: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس ها

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 3242

به "پسر ارشد ترامپ شهادت می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پسر ارشد ترامپ شهادت می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید