پرویزمظلومی: شفر دنبال پوست اندازی استقلال است

به گزارش کنفرانس هکا، جوان گرایی در استقلال ادامه خواهد داشت و استقلال به سمت پوست اندازی می رود این مهم ترین جمله ای بود که مظلومی به زبان آورد.

پرویزمظلومی: شفر دنبال پوست اندازی استقلال است

به گزارش خبرنگاران ،هفته پیش بود که بعد از نشست وینفرد شفر با اعضای کمیته فنی باشگاه استقلال گفته شد که از هفته آتی اعضای کمیته فنی به خواست شفر هر هفته در تمرین استقلال حاضر می شوند. پرویز مظلومی بعد از آن وعده اولین نفری بود که در تمرین استقلال حاضر شد و در روزهای آتی نیز قطعا دیگر اعضای کمیته فنی استقلال نیز در تمرین استقلال حاضر می شوند. مظلومی که وظیفه سخنگویی کمیته فنی را به عهده دارد دلیل حضور در تمرین استقلال را خواست خود شفر می داند. مظلومی در عین حال از حضور محل تمرین استقلال احساس خوبی دارد. او 3 سال بود که در چنین فضایی قرار نگرفته بود.

بعد از سال ها به تمرین استقلال رفتید. چه حسی داشتید؟

من خیلی دوست داشتم بعد از سال ها به تمرین استقلال بروم از طرفی هم نمی خواستم حضورم اسباب دردسر باشد. برای همین تصمیم گرفتم روزی به تمرین استقلال بروم که زمان مناسبی باشد. خوشبختانه امروز، روزش بود و دقایق خوبی را در کنار استقلال گذراندم.

شفر از این حضور خوشحال بود؟

حضورم من در تمرین استقلال به خواست شخص شفر بود. آن روز که دور یک میز جمع شدیم و درباره همه چیز حرف زدیم شفر از کمیته فنی خواست به تمرین بروند و من هم تصمیم گرفتم اولین نفری باشم که درتمرین حضور دارم. قرار است در هفته های آینده دیگر اعضا هم کنار بچه ها باشند. آن ها باید حس نمایند که ما در کنارشان هستیم. باید دوشادوش هم جلو برویم.

حال و هوای تمرین چه طوربود؟

خوشبختانه مصدومان در تمرین حضور داشتند. دیدم که فرشید اسماعیلی در حال تمرین کردن است. داریوش شجاعیان هم در تمرین حضور داشت. مهم تر از همه چهره های بشاش بازیکنان بود که من را تحت تاثیرقرار داد.

شما 3 سال بود که در چنین فضایی قرار نگرفته بودید.

بله، 3 سال پیش من آخرین بار به عنوان سرمربی در تمرین استقلال بودم. بچه ها حالا با تجربه تر شده اند و جوان های آینده داری به تیم ملحق شده اند. خیلی خوشحال شدم که دوباره چهره بچه ها را از نزدیک دیدم. بعضی از آن ها شاگرد من هم بوده اند و وقتی چهره های پرانگیزه شان را دیدم خیلی به آینده استقلال امیدوارشدم.

استقلال 3 برد پی در پی را پشت سرگذاشته و این نتایج روحیه تیم را دگرگون نموده است.

این برد ها حاصل اعتماد به جوان ها بود. به نظر من شفر تصمیم درستی گرفت که به جوان ها اعتماد کرد. در تیمی که جوانی باشد، درتیمی که با تجربه ها هم خودشان را درکنار جوان ها ببینند و درتیمی که همه یکدل باشند قطعا نتایج خوبی به دست می آید.

برد سایپا برد مهمی بود.

بله و امیدوارم که بچه ها از این برد مغرور نشده باشند. ما به این نتایج احتیاج داریم. باید باز هم رقبا را ببریم. این روند باید حفظ گردد ومن با انگیزه ای که در وجود این جوان ها دیدم اعتقاد دارم که در آینده استقلال روزهای بهتری را رقم خواهد زد.

حضورجوان ها درترکیب استقلال ادامه خواهد داشت؟

تصمیم نهایی با سرمربی استقلال است اما شخصا اعتقاد دارم که باید چنین گردد.

شفر در این زمینه با اعضای کمیته فنی حرفی زده؟

بله، شفر پوست اندازی استقلال را دوست دارد و همه سعی و تلاشش این است که تحولاتی در این تیم ایجاد کند. من چنین انگیزه ای را هم در وجودش می بینم و هم در کلامش. شفر می خواهد آرام، آرام استقلال را جوان تر کند. البته این کار قرار است با برنامه ریزی انجام گردد واین طور نیست که یک دفعه تیم جوان گردد واز آن طرف بوم بیفتد. ما باید کار را با حوصله جلو ببریم و قطعا سرمربی با تجربه استقلال هم همین کار را خواهد نمود.

هفته بعد با سپاهان بازی دارید.

همه بازی ها سخت است. نباید فقط نام تیم ها را ملاک قرار دهیم. البته سپاهان عقبه روشنی در فوتبال ایران دارد. آن ها تیم خوبی هستند اما مطمئنم که شفر برای سپاهان برنامه های ویژه ای دارد و روند بردهای استقلال را حفظ خواهد نمود. ما نباید به یکی، دو برد قانع شویم. انگیزه نداشته باشیم در لیگ به جایی نمی رسیم.

پیش بینی می کنید تعامل ایجاد شده بین اعضای کمیته فنی استقلال و شفر آینده مطلوبی را برای استقلال رقم بزند؟

شفر معنی کمیته فنی را خوب می فهمد و قطعا ما هم کمال همکاری و هم فکری را با او خواهیم داشت. شفر شدیدا به تشکیل چنین کمیته ای تاکید داشت. او بارها به این نکته اشاره نموده که حضور پیشکسوت ها می تواند به او در راه موفقیت در استقلال یاری قابل توجهی کند. درک شفر از تشکیل چنین کمیته ای کاملا بالا است.

10-1

پارمیس: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای پارمیس

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 1001

به "پرویزمظلومی: شفر دنبال پوست اندازی استقلال است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرویزمظلومی: شفر دنبال پوست اندازی استقلال است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید