پاشازاده: نمی دانم برای مربیگری در لیگ برتر باید چه کار کنم، همه تیم های دسته اول شانس صعود دارند

به گزارش کنفرانس هکا، سرمربی تیم فوتبال بادران تهران گفت: من در مربیگری پله پله جلو آمدم و نمی دانم برای حضور روی نیمکت یک تیم لیگ برتری باید چه کاری انجام دهم.

پاشازاده: نمی دانم برای مربیگری در لیگ برتر باید چه کار کنم، همه تیم های دسته اول شانس صعود دارند

مهدی پاشازاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد شرایط تیمش در مسابقات لیگ دسته اول گفت: شرایط کلی بادران خوب است. ما کمی بدشانسی آوردیم، ولی بعد از برد در این هفته وضعیت بهتر شد و به آینده هم امیدوار هستیم. الان هفت امتیاز داریم و این در حالی است که تیم صدرنشین 10 امتیاز دارد. البته بازی های ما در آغاز لیگ سخت بود و کار دشواری مقابل تیم های مدعی داشتیم. ما چند بازیکن جدید جذب کردیم و حالا خوشبختانه تیم راه افتاده است.

وی با اشاره به شانس صعود بادران به لیگ برتر مطرح کرد: همه تیم های لیگ دسته اول برای لیگ برتری شدن شانس دارند و همه برای برد بازی می نمایند، حتی تیم های که از لحاظ مالی هم شرایط خوبی ندارند. پارسال خیلی ها فکر نمی کردند تیمی مثل فجرسپاسی مدعی باشد، ولی تا آخرین هفته برای صعود شانس داشت. ما هم کوشش می کنیم تا سال جاری لیگ برتری شویم.

سرمربی تیم فوتبال بادران در مورد اینکه هنوز این فرصت را نداشته تا در لیگ برتر مربیگری کند، مطرح کرد: هر مربی می خواهد پیشرفت کند، ولی شرایط فوتبال و کشور ما متفاوت است. من در اروپا کار کردم و سابقه ام تعیین است، در مربیگری هم پله پله جلو آمدم و چند تیم را بالا آوردم، من اگر در یک شهرستان بودم و آنجا تیمی در لیگ برتر بود، قطعاً سرمربی می شدم. خیلی از مربیان هستند که به خاطر بومی گرایی این موقعیت نصیب شان می گردد.

وی همچنین اظهار داشت: نمی دانم برای مربیگری در لیگ برتر باید چه کار کنم. من مدام با اروپا در تماس هستم و سعی می کنم از علم روز فوتبال فاصله نگیرم. تمرینات تاکتیکی و بدنسازی را با انگیزه بالا انجام می دهم و کارنامه ام تعیین است. مدیران باید سراغ مربیان جوان بیایند و امیدوارم این فرصت فراهم گردد تا در لیگ برتر هم مربیگری کنم.

ayrokh.ir: مجله گردشگری و مسافرتی

cruisero.ir: کشتی کروز: سفری لوکس و در عین حال مقرون به صرفه به اقیانوس ها

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 533

به "پاشازاده: نمی دانم برای مربیگری در لیگ برتر باید چه کار کنم، همه تیم های دسته اول شانس صعود دارند" امتیاز دهید

1 کاربر به "پاشازاده: نمی دانم برای مربیگری در لیگ برتر باید چه کار کنم، همه تیم های دسته اول شانس صعود دارند" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاشازاده: نمی دانم برای مربیگری در لیگ برتر باید چه کار کنم، همه تیم های دسته اول شانس صعود دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید