ویچر 4 چیزی فراتر از نسخه قبلی با ظاهری تازه است؛ شروع فراوری کامل بازی در سی دی پراجکت

به گزارش کنفرانس هکا، طبق جدیدترین گزارش های منتشر شده، به نظر می رسد که استودیوی سی دی پراجکت رد (CD Projekt Red)، همچنان به جمع آوری تیم سازنده ویچر 4 با نام رمز رسمی پولاریس ادامه می دهد و دو سوم از اعضای استودیو اکنون در حال کار روی ادامه بازی The Witcher 3: Wild Hunt هستند. در همین حال، تیم کار روی سایبرپانک 2077 به کمتر از 20 نفر کاهش یافته است که کمتر از نیمی از تعداد افرادی است که روی دنباله آن کار می نمایند.

ویچر 4 چیزی فراتر از نسخه قبلی با ظاهری تازه است؛ شروع فراوری کامل بازی در سی دی پراجکت

آخرین نگاه به اولویت داده شده به هر یک از پروژه های مختلف توسعه دهنده لهستانی به وسیله گزارش عایدی سال مالی 2023 آن صورت گرفت که طی آن میخائیل نواکوفسکی (Michał Nowakowski)، مدیر عامل شرکت، فاش کرد که اکنون بیش از 400 توسعه دهنده روی ساخت ویچر 4 تمرکز نموده اند. این نشان دهنده دو سوم تیم توسعه 600 نفره این شرکت و جهشی از حدود 330 توسعه دهنده ای بود که گفته می شد در نوامبر گذشته روی بازی کار می کردند. در نتیجه، پولاریس به نوعی برنامه ریزی شده است تا از مرحله پیش فراوری فعلی خود به فراوری کامل در نیمه دوم امسال میلادی برود.

تعدادی از آن توسعه دهندگان ویچر 4 از تیم سایبرپانک 2077 خارج شده اند و سال گذشته بسته الحاقی فانتوم لیبرتی و به روز رسانی بزرگ 2.0 را منتشر کردند. در واقع اکنون فقط 17 نفر در تیم 2077 به جای مانده اند که نواکوفسکی گفت که می تواند حتی کمتر گردد زیرا هیچ به روز رسانی بزرگ دیگری برای بازی برنامه ریزی نشده است. البته او بیان نمود که تیم سازنده همچنان به این بازی توجه داشته و ممکن است روزی همه چیز تغییر کند اما در حال حاضر، 17 نفر کافی است.

گفته می گردد که دنباله سایبرپانک 2077 با نام رمز اوریون، در مرحله مفهومی قرار گرفته است و بعضی از استعداد های برتر بازی اول و فانتوم لیبرتی بر این پروژه نظارت می نمایند که نوعی عنصر چندنفره را در نظر می گیرد و از حالت اول شخص فاصله می گیرد. آخرین بار تایید شد که دنباله سایبرپانک 2077 از نظر اولویت دومین اثری است که استودیو روی آن کار می نماید و تیم آن شامل تنها 47 برنامه نویس استکه تقریبا یک دهم بازی بعدی ویچر محسوب می گردد.

پس از پولاریس، دومین پروژه نزدیک به اتمام پروژه سیریوس است که یک بازی اسپین آف از ویچر محسوب می گردد که به وسیله استودیوی The Molasses Flood رهبری می گردد و تیمی متشکل از 37 توسعه دهنده را دارد. جای تعجب نیست که سی دی پراجکت رد از اعلام تاریخ انتشار احتمالی ویچر 4 خودداری کرد و نواکوفسکی در این باره بیان نمود که افشای تاریخ انتشار بخشی از برنامه بازاریابی است و این چیزی نیست که به این شکل آن را اعلام نمایند. او بعلاوه اشاره نمود که پولاریس یک ویچر 3 در لباسی نو نبوده و جاه طلبانه تر و پیشگامانه تر از نسخه سوم خواهد بود. او گفت:

منبع: Rock Paper Shotgun

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 13 فروردین 1403 بروزرسانی: 13 فروردین 1403 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 16442

به "ویچر 4 چیزی فراتر از نسخه قبلی با ظاهری تازه است؛ شروع فراوری کامل بازی در سی دی پراجکت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویچر 4 چیزی فراتر از نسخه قبلی با ظاهری تازه است؛ شروع فراوری کامل بازی در سی دی پراجکت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید