وقوع پدیده گرد و خاک در مهران

به گزارش کنفرانس هکا، سازمان هواشناسی از تداوم کاهش دما در شهر های زیارتی عراق اطلاع داد و گفت: امروز در مهران پدیده گرد و خاک روی می دهد.

وقوع پدیده گرد و خاک در مهران

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، امروز آسمان خسروی در قصرشیرین صاف گاهی افزایش ابر با وزش باد و بارش های خفیف پیش بینی شده است. بیشینه دمای امروز خسروی 33 و کمینه 16 درجه است. فردا آسمان این منطقه صاف با بیشینه 34 و کمینه 17 درجه پیش بینی می گردد.

آسمان مهران امروز صاف تا قسمتی ابری همراه با پدیده گرد و غبار خواهد بود؛ بیشینه و کمینه دما امروز مهران 39 و 23 درجه و برای فردا 39 و 24 درجه است. فردا سه شنبه برای مهران اسمان صاف گاهی همراه با وزش باد های شدید پیش بینی شده است.

آسمان شلمچه امروز صاف تا قسمتی ابری، به تدریج با افزایش ابر و وزش باد همراه خواهد بود، فردا نیز این شهر همین وضعیت را خواهد داشت. بیشینه دمای شلمچه فردا 40 و کمینه دما 23 درجه است.

برای امروز کربلا آسمان صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد، بیشینه 38 و کمینه 22، فردا صاف گاهی افزایش ابر با بیشینه 38 و کمینه 21 درجه پیش بینی شده است.

سازمان هواشناسی همچنین اعلام نموده آسمان نجف امروز صاف گاهی افزایش ابر و بیشینه دمای 38 درجه ای است. فردا این شهر آسمان صاف تا قسمتی ابری با بیشینه 38 و کمینه 21 درجه دارد.

کاظمین نیز امروز آسمان صاف با بیشینه دما 37 و کمینه دمای 21 است. فردا آسمان این شهر صاف گاهی افزایش ابر با بیشینه دمای 37 درجه ای و کمینه 21 درجه ای پیش بینی می گردد.

10az10.ir: 10az10: آگهی رایگان، رپورتاژ رایگان، آگهی بنری ارزان، خرید بک لینک

russiaro.ir: روسیه: سفر به کشور پهناور تزارها، مسکو، سن پطرزبورگ، سوچی و کازان

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 6493

به "وقوع پدیده گرد و خاک در مهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقوع پدیده گرد و خاک در مهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید