وزیر کشور: تعدادی از استانداران جابجا می شوند

به گزارش کنفرانس هکا، وزیر کشور گفت: تعدادی از استانداران با ابلاغ قانون منع بکارگیری بازنشستگان، جابجا می شوند.

وزیر کشور: تعدادی از استانداران جابجا می شوند

به گزارش خبرنگاران، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور امروز (یکشنبه 25 شهریورماه) در حاشیه همایش استانداران سراسر کشور با بیان اینکه در این جلسه سه موضوع مهم مورد آنالیز نهاده شد، اظهار کرد: وضعیت اشتغال و تاکیدی که رئیس جمهور به این موضوع داشتند با حضور سرپرست وزارت کار مورد آنالیز نهاده شد. همچنین گزارشی از استانداران سراسر کشور در این باره گرفته شد و سرپرست وزارت کار نیز توضیحات و برنامه خود را در این خصوص ارائه کردند.

وی در ادامه با اشاره به نزدیک شدن ایام بازگشایی مدارس اضافه کرد: با شروع شروع تحصیلی در اول مهرماه باید هماهنگی و آمادگی در کل کشور انجام بگیرد تا بتوانیم با آمادگی کامل مدارس را بازگشایی کنیم و پذیرایی دانش آموزان باشیم که در این رابطه نیز وزیر آموزش و پرورش در این جلسه حضور پیدا کردند و توضیحات و برنامه های خود با استانداران در میان گذاشتند.

وزیر کشور سومین موضوع مورد آنالیز در همایش استانداران سراسر کشور را موضوع اقتصادی عنوان نمود و گفت: نحوه تامین اقلام مورد احتیاج مردم، نحوه تامین کالاهای اساسی و آنالیز وضعیت واحدهای فراوریی و نحوه تامین مواد اولیه واحدهای فراوریی و مسائل پیش روی آنها از دیگر مسائلی بود که در جلسه استانداران سراسر کشور با حضور وزیر صنعت معدن و تجارت مورد آنالیز نهاده شد که وزیر صنعت معدن و تجارت در این جلسه سخنان استانداران را شنیدند و هدایت های لازم را انجام دادند.

رحمانی فضلی یادآور شد: ان شاءالله این جلسات که نتیجه اش در اقصی نقاط کشور خواهد بود با مدیریت استانداران محقق شود تا منجر به بهبود معیشت، فراوری، کیفیت خدمات و افزایش هماهنگی با وزارتخانه ها شود و بتوانیم به نحو احسن برنامه های موجود را در استانها به نتیجه برسانیم.

وی با بیان اینکه در همایش استانداران نیز گزارشی در خصوص مسائل امنیتی به استانداران ارائه شد توضیح داد: با توجه به مسائل مرزی که وجود دارد در این جلسه جمع بندی و نکات مورد توجه که باید مورد نظر بوده به استانداران ارائه شد.

وزیر کشور در پاسخ به این سوال که استاندار کرمان چه زمانی معرفی خواهد شد گفت: ما منتظر بودیم قانون جدید منع بکارگیری بازنشستگان به ما ابلاغ شود. اکنون تعدادی از استانداران هستند که باید جابه جا شوند که در این جا به جایی جایگزینی استانداران بسیار مهم است.

رحمانی فضلی تاکید نمود: استان کرمان هم اکنون سرپرست دارد و طبق قانون می تواند از 3 الی 4 ماه کارها را انجام دهد سرپرست فعلی استانداری کرمان از معاونان این استانداری بوده و کارها را به خوبی پیش می برد و هیچ خللی در آنجا نیست انشالله در مدار این جابه جایی ها استاندار کرمان هم معین خواهد شد.

euroro.ir: اروپا: سفر به مهد فناوری و میراث دار تمدن باستانی روم و یونان

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: hecaconf.ir شناسه مطلب: 646

به "وزیر کشور: تعدادی از استانداران جابجا می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر کشور: تعدادی از استانداران جابجا می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید